شما اینجا هستید: خانه

پیام تسلیت روابط عمومی سپاه به مناسبت درگذشت انیس نقاش

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 20:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : روابط عمومی کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت انیس نقاش مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی را تسلیت گفت.

به گزارش سپاه نیوز ؛ در پی درگذشت انیس نقاش مبارز برجسته و مجاهد متفکر و انقلابی لبنانی ،  روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 

  متن پیام به این شرح  است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 درگذشت جانکاه مبارز برجسته و شهیر لبنانی مرحوم " انیس نقاش"  موجب اندوه و تاثر فراوان رهروان آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف گردید.

 

 بی‌تردید مجاهدت ها و نقش آفرینی های سترگ آن  مجاهد نستوه ،  متفکر و  انقلابی لبنانی ؛ در صحنه بیداری ملت‌های مسلمان منطقه و جوشش روح مقاومت و ایستادگی بین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی ضد  صهیونیستی آشکار است ، برای همیشه ماندگار و قطب نمای حرکت شیفتگان عزت،اقتدار و عظمت امت اسلامی خواهد بود.

 

پرواضح است که نام ، یاد و کارنامه تابناک او که عمر پربرکت خود را از دوران جوانی تا هنگامه عروج آسمانی وقف دفاع از حق و حقیقت کرده بود و رسانه‌ای برای طنین انداز کردن صدای مظلومان عالم محسوب می‌شد، از حافظه تاریخی ملت های مسلمان منطقه محو نشدنی است

 

  فقدان غم‌انگیز این متفکر و مجاهد خستگی‌ناپذیر را به خانواده مکرم ، بازماندگان معزز و علاقه‌مندان استوار و ثابت قدم وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند نعیم و شکور برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای عموم  سوگواران صبر و شکیبایی توأم با پاداش صابرین مسئلت می‌کنیم. 

 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است