شما اینجا هستید: خانه

پیام قدردانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از فرماندهی معظم کل قوا

منتشرشده در خبر برگزیده پنج شنبه, 04 آذر 1400 ساعت 10:49
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی در پیامی از الطاف و تدابیر فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان قدردانی و بر عزم راسخ آنان در خدمت رسانی پرشور و مستحکم تر به نظام اسلامی و ملت ایران  تاکید کرد.به گزارش سپاه نیوز؛ در پی پیام امید بخش رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان همزمان با هفته بسیج، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی با قدردانی از معظم له، بر عزم راسخ بسیجیان در خدمت رسانی پرشور تر به نظام اسلامی و ملت ایران  تاکید کرد.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
محضر فرمانده معظم کل قوا امام المسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای عزیز
سلام علیکم
اماما صمیمانه ترین سلام و درود تمامی بسیجیان کشور عزیزمان نثارتان باد.

فرزندان بسیجیتان در هفته مبارک بسیج همچون سال های گذشته شوق دیدار خورشید پرفروغ و جان افزای ولایت را در سینه هایشان محبوس داشته و برای متنعم شدن و التذاذ از انفاس قدسیتان لحظه شماری می نمودند؛ لیکن وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا مانع بهره مندی از این دیدار شورانگیز و وصف ناشدنی گردید.

پیام نورانی و امیدبخش حضرتعالی در هفته شجره طیبه و مبارک بسیج دیگر بار افق های نو و تازه ای را  پیش روی فرزندان بسیجی تان گشود. جوانان بسیجی، انقلابی و ایثار گر شما ضمن حضور در همه میدان ها و نقش آفرینی موثر در جهت خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم عزیز ایران قوی،پرشورتر و مستحکم تر از گذشته و با ایمان قوی، توکل، اخلاص و برنامه ریزی دقیق تلاش خواهند نمود با تحقق هدف بلند و متعالی گام دوم انقلاب (تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی، تمدن نوین اسلامی) در همه عرصه های عمومی ملت ایران فعال و اثرگذار شوند و به حول قوه الهی پیش قراولان زمینه سازی ظهور خورشید عظمی ولایت و امامت باشند.

بسیج ارزنده ترین یادگار بزرگ و درخشان امام راحل عظیم الشأن، شکرگزار وجود نعمت خدادادی ولایت امر مسلمین بوده و از عنایت حضرتعالی و ارسال پیام روح بخش و جان افزای تان سپاسگذاری و قدردانی نموده و سلامتی وجودتان را تا ظهور دولت یار از محضر حضرت ربوبیت خواستارند.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است