شما اینجا هستید: خانه

سردار سلامی در تبریز: ایران اسلامی روز به روز مقتدرو قوی تر می‌شود/نابودی دشمنان نزدیک است

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 13:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده‌کل سپاه  گفت:  آنچه از معادلات سیاسی در دنیا به دست می‌آید، خورشید امپراتوری غرب در حال غروب و خورشید اسلام طلوع کرده است و نابودی دشمنان نزدیک است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده‌کل سپاه در مراسم بزرگداشت شهدای بدر و خیبر و شهیدان باکری که در مصلی اعظم تبریز برگزار شد اظهار داشت: ایمان، باور، آگاهی ژرف و ولایت مداری از مشخصه‌های بارز مردم آذربایجان و لشگر همیشه پیروز عاشورا بود و همچنان هم این مشخصات در بین مردم آذربایجان با همان شور و شدت دیده می‌شود.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به شخصیت شهید مهدی باکری گفت: اگر بخواهم در یک جمله از شهید باکری بگویم، او به عنوان تندیس زنده ایمان، غیرت و شجاعت بود که هر رزمنده را شیفته خود می‌کرد.

وی در ادامه با اشاره به  اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: در هیچ کجای دنیای اسلام، رهبر و پیشرویی مثل رهبر فرزانه انقلاب را نمی‌توان یافت که از مواضع مسلمانان دفاع کند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت امام راحل و شهدا جرأت استکبارستیزی را به مردم داد و امروز هم رهبری و ملت ایران همه سناریوهای دشمنان را به هم می‌زنند.

سلامی افزود: دربرخی کشورهای حوزه خلیج‌فارس و کشورهای به ظاهر اسلامی بدون اجازه استکبار حق هیچ کاری را ندارند و این تنها ایران است که به فکر مردم مظلوم اسلام است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه هر گاه مسلمانان وارد میدان جهاد شده‌اند خداوند آنها را یاری کرده است گفت: در جنگ 8 سال دفاع مقدس مصداق بارز این را دیدیم که کشورمان بدون امکانات و تجهیزات پیشرفته جنگی، در مقابل دنیا پیروز شد.

وی گفت: در حال حاضر هم همان جنگ در جریان است و حدود 4 دهه از هر حربه‌ای علیه ایران استفاده می‌شود و ما شاهد هستیم که ایران اسلامی روز به روز مقتدرو قوی تر می‌شود.

سردارسلامی گفت: تحریم‌ها و فشارها علیه ایران در تاریخ بی سابقه بوده است و قرار بود دشمنان، ایران را از نقشه جغرافیایی دنیا حذف کنند اما با خون شهیدان و مقاومت ملت ایران، همه این نقشه‌ها بر آب شد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با وجود همه اقدامات ظالمانه‌ای که برای امنیت خود انجام می‌دهد، ناامن است گفت: اگر حزب‌الله و جوانان انقلابی جهان اسلام هر وقت اراده کنند رژیم جعلی اسرائیل را مورد هدف قرار می‌دهند.

وی در ادامه با دعوت مردم به مقاومت گفت: آن چه از معادلات سیاسی در دنیا به دست می‌آید، آنچه از معادلات سیاسی در دنیا به دست می‌آید، خورشید امپراتوری غرب در حال غروب و خورشید اسلام طلوع کرده است و نابودی دشمنان نزدیک است.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است