شما اینجا هستید: خانه

نماینده ولی فقیه در سپاه : امت متصل به ولایت شکست ندارد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 17:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی  با بیان اینکه  امت متصل به ولایت شکست ندارد، گفت: یکی از مهم ترین دلایل استمرار انقلاب و نظام  اسلامی ما اتصال امت و ولایت است و دشمنان درصدد ایجاد گسست در این نقطه محکم اتصال هستند.


 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی  نماینده ولی فقیه در سپاه  در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی  ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران  با بیان اینکه آنچه باعث شد انقلاب اسلامی پویا و زنده بماند پیوند حاکمیت و دین است ، گفت:  رهبری و ولایت در تحقق این مهم ایفا کننده نقشی تعیین کننده است و با وجود طوفان حوادث و هجمه جهانی علیه انقلاب اسلامی و فتنه ها و توطئه هایی که استکبار علیه ملت ایران دنبال می کند تدبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  دسیسه ها و نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند . 

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امت بی ولایت خطر ندارد ، امام بی امت اقتدار ندارد و امت متصل به ولایت نیز شکست ندارد، گفت: یکی از مهم ترین دلایل استمرار انقلاب و نظام  اسلامی ما اتصال امت و ولایت است و دشمنان در صدد ایجاد گسست در این نقطه محکم اتصال هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به بصیرت و ولایت مداری مردم در عبور از شرایط فتنه اظهار داشت: بحمدالله با بصیرت و هوشیاری مردم توطئه و فتنه دشمن بار دیگر ناکام ماند .

در پایان این مراسم نماینده ولی فقیه در سپاه  با اهدای لوحی از خانواده مرحوم حجت الاسلام و المسلمین مختار نظری قدردانی و  حجت الاسلام  و المسلمین بهرامی را به سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران منصوب کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است