شما اینجا هستید: خانه

فرمانده کل سپاه در همایش طلایه داران امنیت و خدمت : قدرت ایران اسلامی سبب شده که دشمنان هر حادثه‌ای را به ما نسبت دهند/ریشه اعتراضات عراقی‌ها عملکرد آمریکا است

منتشرشده در ستاد کل پنج شنبه, 12 دی 1398 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرلشکر سلامی  با بیان اینکه قدرت امروز ایران سبب شده که دشمنان انقلاب اسلامی هر حادثه‌ای را به ما نسبت دهند، گفت:حشدالشعبی در شکست داعش نقش اصلی را ایفا کرد اما آمریکا آنها را در خاک خودشان بمباران کرد و باید گفت که ریشه اعتراضات عراقی‌ها این عملکرد آمریکا است .


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز(پنج شنبه) در همایش طلایه داران امنیت و خدمت در اهواز با بیان اینکه ایران اسلامی در پرتو ولایت در مقابل هیچ دشمنی زانو نزده و تسلیم نمی‌شود، گفت: امروز به فضل الهی  با پشتوانه مردم ولایتمدار از توان غلبه بر هر دشمنی برخورداریم.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواهند کشورمان را با انواع تحریم های اقتصادی وادار به تسلیم کنند،تصریح کرد : برغم تمامی توطئه ها ملت ایران با تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با اتکا به توان نیروهای دانشمند نخبه خود ایستاده است و تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد.

فرمانده کل سپاه اظهار کرد : تحریم، استعدادهای ما را شکوفا کرد، پدیده‌های شگفت‌انگیزی از استعداد متولد شد؛ مانند هواپیماهای بدون سرنشینی که می‌توانند هزاران کیلومتر دورتر با دقت بالا هدف را منهدم کرده و برگردند؛ ما موشک‌های بالاستیکی با سرعت چند برابر صوت ساختیم ، شناورهایی که قادر به انهدام هدف با بیشترین دقت هستند ساخته ایم، پدافند چابک، دقیق‌تر، پرتحرک و مدرن‌تر از بیشتر کشورهای جهان را تولید کرده ایم بدون آنکه به هیچ کشوری نیاز داشته باشیم.

وی افزود: پالایشگاه‌ها را خودمان ساخته ایم و امروز دشمنی که به دنبال استفاده از ابزار بنزین برای ضربه زدن به نظام و ملت ایران بود،  با قدرت و توانایی عظیم فنی ما مواجه شده است.

سرلشکرسلامی با تاکید بر اینکه امروز استراتژی‌های دشمن را به شکست کشانده ایم، گفت: دشمنان می‌خواستند ما را با فقر، هدف قرار دهند اما ما با هر چیزی که بخواهد به ما ضربه بزنند، می‌جنگیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سه عنصر امام، ملت و اسلام سه ضلع قدرت ما در برابر دشمن است‌، ادامه داد : تحریم استعدادهای ما را شکوفا کرد و دانشمندان جوان و نخبه کشورمان قابلیت های بی بدیل خود را به ظهور رساندند .

سرلشکر سلامی در ادامه تاکید کرد : ما طبق فرمایشات رهبرمان به هیچ جنگی دامن نمی‌زنیم، اما به آمریکا میگوییم در مواجهه با ملت ایران با ادبیات درست سخن بگویند ما به اندازه شکست دادن چندین باره آنها قدرتمندیم و نگران نیستیم؛  ما در دوران دفاع مقدس در مقابل همه دنیای استکبار ایستادیم و سرافراز بیرون آمدیم امروز که دیگر در اوج قدرتیم .

وی با بیان اینکه قدرت امروز ایران سبب شده که دشمنان انقلاب اسلامی هر حادثه‌ای را به ما نسبت دهند، افزود: اینکه آمریکایی‌ها می‌گویند ایستادگی عراقی‌ها  برابرشان تأثیر نفوذ ایران است، یک اعتراف تاریخی به شمار می‌آید اما ما در امور داخلی کشورها دخالت نمی‌کنیم.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه مسلمانان از دولت آمریکا متنفر هستند و علت آن فتنه گری آمریکا است، گفت: حشدالشعبی در شکست داعش نقش اصلی را ایفا کرد اما آمریکا آنها را در خاک خودشان بمباران کرد و باید گفت که ریشه اعتراضات عراقی‌ها این عملکرد آمریکا است و آنها باید ریشه این تنفر جهان از خودشان را در عملکرد خود پیدا کنند.

فرمانده کل سپاه در پایان  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والای خوزستان و تجلیل از صبر و ایثارگری مردم استان در دوران دفاع مقدس و صحنه های مختلف انقلاب گفت : همه شهرهای خوزستان در ایام هشت سال دفاع مقدس جلوه گاه ایران بزرگ اسلامی شده بود و مردم خوزستان نشان دادند می توان در مقابل همه شیاطین عالم ایستاد و پیروز شد‌ و همان گونه که در سیل ، خوزستان همه ایران شد ، امروز هم خوزستان همه ایران و قلب ایران است.


آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است