شما اینجا هستید: خانه

سخنگوی سپاه : مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند سیلی سوم ملت ایران به امریکا/ ملت های مسلمان پشتیبان برنامه های سردار قاآنی هستند 

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 14:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شریف با اشاره به سه سیلی محکم ایران به دشمنان گفت: شلیک ۱۳ موشک به پایگاه آمریکا در عین الأسد نخستین سیلی به آمریکا و دومین سیلی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سومین سیلی نیز حضور مردم در انتخابات است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پیش از ظهر امروز ( یکشنبه) در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلای امام خمینی (ره) رشت با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از دست سردار سلیمانی کلافه شده بودند، اظهار کرد: آمریکایی‌ها لحظه‌به‌لحظه سردار سلیمانی را تعقیب می‌کردند.

 

وی با اشاره به ترور میلیون‌ها انسان بی‌گناه در اقصی نقاط جهان توسط آمریکایی‌ها افزود: آمریکایی‌ها با ترورها عرصه را بر خود تنگ کردند و ترور شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بساط آمریکایی‌ها را از منطقه جمع خواهد کرد.

 

سخنگوی سپاه با بیان اینکه بیش از ۷۰ سال بود کسی جرئت نمی‌کرد به آمریکایی‌ها نگاه چپ کند اما سپاه ۱۳ موشک به پایگاه نظامی عین الأسد شلیک کرد، گفت: آمریکایی‌ها فکر نمی‌کردند کسی جرئت و شجاعت شلیک  به‌ طرفشان داشته باشد اما قدرت نظام جمهوری اسلامی و ملت را در حمله موشکی به خود دیدند.

 

سردار شریف با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از روی بی‌تدبیری سردار سلیمانی را به شهادت رساندند، تصریح کرد: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند با نبود حاج قاسم طرح‌های آن‌ها موفق می‌شود اما بدانند امروز فرمانده‌ای لایق جانشین حاج قاسم شده که دو دهه جانشین حاج قاسم بوده و سپاه و میلیون‌ها ایرانی و ملت مسلمان جهان اسلام پشتیبان برنامه‌های سردار قاآنی خواهند بود تا آرمان‌های جبهه مقاومت و ایران اسلامی در منطقه تحقق پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه سردار قاآنی با تمام توان تلاش می‌کند امنیت و صلح در جهان اسلام  تثبیت و حکم‌فرما شود، افزود: همه طراحی‌های آمریکایی‌ها در منطقه با هدایت‌های مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) و مجاهدت و فرماندهی شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فداکاری های مقاومت  نقش بر آب شد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه سربند و نام شهید حاج قاسم سلیمانی امروز قدرتمندتر از جسم حاج قاسم سلیمانی است، بیان کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هرچقدر  معروف‌تر می‌شد متواضع‌تر می‌شد و دوست نداشت دیده شود اما در تشییع او ۲۵ میلیون ایرانی و صدها هزار عراقی  نامش را فریاد زدند.

 

سردار شریف با بیان اینکه  میلیون ها نفر در شهرها فریاد زدند که می‌خواهند حاج قاسم سلیمانی باشند، گفت: دشمن سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خوب می‌شناخت و به همین دلیل مدت‌ها بود که در فکر به شهادت رساندن او بود.

 

وی با بیان اینکه امروز تفکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت جریان دارد، افزود: قدرت امروز جبهه مقاومت حاصل هوشمندی و درایت‌های ۲۲ ساله سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سردار سپهبد شهید سلیمانی مردم سوریه و عراق از شر تکفیرهای پلید داعش نجات داد، گفت: یک کارگردانی تصمیم گرفته بود که پیرامون زندگی سردار سلیمانی فیلم بسازد اما او مخالفت کرد و گفت بهتر است کارگردانان در مورد همه شهدای دفاع مقدس و  مدافع حرم فیلم بسازند.

 

سردار شریف با اشاره به علاقه مقام معظم رهبری به سردار سلیمانی بیان کرد: مقام معظم رهبری بارها تأکیدکرده بودند که سردار سلیمانی شهید زنده انقلاب هستند و رشادت‌های او مثال‌زدنی است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان شبانه‌روزی به فکر شهادت رساندن سردار سلیمانی بودند، گفت: دشمنان سرانجام این قمار بزرگ را کردند اما باید بدانند که با این قمار زمان خروجشان را از منطقه نزدیک تر کردند.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به خاطره‌ای از سردار حجازی جانشین نیروی قدس سپاه تصریح کرد: سردار حجازی تعریف می‌کند فرزند شهیدی لحظاتی قبل از پرواز سردار سلیمانی به‌طرف عراق با او تماس می‌گیرد که سردار به او می‌گوید که به‌سوی مقتلم می‌روم و آرزوی شهادت می‌کند؛ که سردار حجازی به او می‌گوید که چرا این حرف را می‌زنی شهادت برای شما زود است اما سردار سلیمانی به او می‌گوید که تصمیم‌گیرنده خداوند متعال است.

 

سردار شریف با اشاره به سیلی های محکم ملت ایران به دشمنان گفت: شلیک ۱۳ موشک به پایگاه آمریکا در عین الأسد نخستین سیلی به آمریکا و دومین سیلی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود و به فضل الهی سومین سیلی نیز با حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات روز جمعه آینده و امریکا نواخته و  نقشه‌های دشمنان نقش بر آب خواهد شد .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است