شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هاستاد کلپیام سرلشکر صفوی در پی شهادت سردار خدادی

پیام سرلشکر صفوی در پی شهادت سردار خدادی

منتشرشده در ستاد کل شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پی شهادت سردار خدادی پیامی صادر کرد.


به گزارش سپاه نیوز؛ در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حمید خدادی معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه ، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا  پیامی صادر کرد.
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون

خبر شهادت  سردار سپاه اسلام ، "سرتیپ پاسدار حمید خدادی"معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه  و از پیشکسوتان دفاع مقدس و  طلایه داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران  عزیز واصل و موجب تألم خاطر گردید.

 نقش آفرینی های این سردار سر افزار در جبهه های مختلفی همچون  صحنه های مختلف دفاع مقدس و  پاسداری و صیانت از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی  در قامت  سرداری  استوار ، شجاع و انقلابی و  در سالهای اخیر در  مسئولیت های  مختلف حفاظتی و امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح  و همچنین همرزمی و همراهی با سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس  سپاه همیشه در اذهان و یادهای همرزمان و دوست داران انقلاب اسلامی می ماند .

اینجانب این  مصیبت وارده را به  خانواده آن مرحوم  و همرزمان  دفاع مقدس و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین تو‌أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است