شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هاروابط عمومی کل سپاه درگذشت عباس دوزدوزانی را تسلیت گفت

روابط عمومی کل سپاه درگذشت عباس دوزدوزانی را تسلیت گفت

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 15:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای درگذشت عباس دوزدوزانی از موسسین و اولین فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش سپاه نیوز ؛در پی درگذشت عباس دوزدوزانی از اولین فرماندهان سپاه و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای این مصیبت را تسلیت گفت.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم عباس دوزدوزانی از مبارزان نستوه و پیشتاز نهضت اسلامی ، پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم علاقمندان آن یار دیرین انقلاب و نظام را متاثر و متالم ساخت.

بی شک تلاش های سترگ او در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش آفرینی به عنوان یکی از فرماندهان  این نهاد انقلابی و مردمی در مقطع حساس و تاریخ ساز آغازین سال استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپس ایفای مسئولیت های خطیر در سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز نمایندگی مردم در سه دوره مجلس شورای اسلامی برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار خواهد بود.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این ضایعه را به خانواده مکرم دوزدوزانی و عموم مصیبت دیدگان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسئلت می کند.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است