پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - اطلاعیه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص): در خصوص مسکن مهر پردیس ماموریتی به قرارگاه واگذار نشده است
چاپ کردن این صفحه

اطلاعیه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص): در خصوص مسکن مهر پردیس ماموریتی به قرارگاه واگذار نشده است

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 20:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با تکذیب خبر منتشره دربرخی رسانه ها و فضای مجازی پیرامون ورود این قرارگاه به پروژه های مسکن مهر پردیس اعلام کرد: در خصوص پروژه مسکن مهر پردیس ماموریتی به قرارگاه واگذار نشده است.

به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ در پی انتشار خبری در فضای مجازی و برخی شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) به فاز عملیاتی پروژه های مسکن مهر پردیس روابط عمومی این قرارگاه اعلام کرد:
خبر منتشره در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در فاز عملیاتی مسکن مهر اساساً کذب است و در این خصوص هیچ مأموریتی به سپاه و این قرارگاه واگذار نشده است.

این اطلاعیه می‌افزاید: سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) همواره آمادگی خود برای کمک به دولت و بهبود زندگی و معیشت مردم را اعلام و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: در خصوص ایجاد زیرساخت‌ها، آماده سازی و محوطه سازی مسکن مهر پردیس از جمله احداث پل و... نیز تا کنون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) هیچگونه قراردادی را منعقد نکرده است.

انتهای پیام/02