شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هاپیام تسلیت روابط عمومی کل سپاه به سردار دهقان

پیام تسلیت روابط عمومی کل سپاه به سردار دهقان

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 12:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت برادر سردار دهقان و تنی چند از اعضای خانواده ایشان در حادثه ای حزن انگیز را تسلیت گفت.

 به گزارش سپاه نیوز؛ در پی درگذشت مرحوم "علیرضا دهقان" و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه ای حزن انگیز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی این مصیبت جانسوز را به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان، مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح  تسلیت گفت.

 متن پیام روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان

 مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح

ضایعه درگذشت برادر گرانقدر جنابعالی ، پاسدار سرافراز سپاه اسلام مرحوم "علیرضا دهقان" و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه ای حزن انگیز ، موجب تأثر و تألم پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان جنابعالی در این نهاد انقلابی گردید.

 بی تردید مجاهدت‌های خالصانه آن برادر مومن ،انقلابی و ولایتمدار در دوران حضور در سپاه و پس از بازنشستگی ،در تداوم راه نورانی برادر شهیدش-  شهید گرانقدر بهرام دهقانی پوده -در عرصه‌های دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ،الگویی الهام‌بخش برای نسل های جوان شیفته فرهنگ و ارزش های دینی و آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.

 روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصیبت جانسوز را به جنابعالی و بازماندگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با اولیا و و شهدا و برای سایر داغدیدگان پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می‌نماید.

 روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است