شما اینجا هستید: خانهگفتگوانتخابات نماد بیعت با نظام وصحنه ناامیدی دشمن

انتخابات نماد بیعت با نظام وصحنه ناامیدی دشمن

سپاه نیوز: حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند نقش قابل توجهی در تقویت اقتدار، وحدت و یکپارچگی ملی و مأیوس‌کردن دشمنان ایفا‌کرده و علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی را که طی 37 سال گذشته همواره چشم به حرکت ملت ایران داشته‌اند، امیدوارتر سازد.


به گزارش سپاه نیوز؛ در آستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه ،سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در یادداشتی به برشماری دستاوردهای حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات پرداخت .

متن یادداشت به این شرح است:

حضور گسترده، پرشور و حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ،هفتم اسفندماه ضمن نمایش پایبندی ایرانیان به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب وتأکید بر بالندگی و پیشرفت کشور، مشارکت آنان در تعیین سرنوشت خود را نشان داده و سناریوهای عملیات روانی بیگانگان و دشمنان نظام پیرامون نبود آزادی و برگزاری انتخابات آزاد و سلب حق مشارکت را بر هم خواهد زد.

 این حضور می‌تواند نقش قابل توجهی در تقویت اقتدار، وحدت و یکپارچگی ملی و مأیوس‌کردن دشمنان ایفا‌کرده و علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی را که طی 37 سال گذشته همواره چشم به حرکت ملت ایران داشته‌اند، امیدوارتر سازد.

در این راستا ،از آنجا که روند تحولات منطقه بسرعت در راستای اهداف انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی به پیش می‌رود. تردیدی نیست ملت ایران با انتخاب هوشمندانه و آگاهانه خود بسترهای تشکیل مجلسی مقتدر و در تراز انقلاب و اهداف و آرمان‌های آن را فراهم خواهد کرد.

ایمان، تدین، تعهد، شجاعت، مردم‌داری، هوشمندی برابر ترفندهای دشمن و شناخت عمیق از وظایف نمایندگی و به‌کارگیری همت و تلاش همه جانبه برای ایفای نقش مؤثر در رفع دغدغه‌ها و علاج درد مردم و نگرانی‌های آنان بویژه در عرصه اقتصاد و معیشت خانواده و زندگی عزتمندانه از مؤلفه‌هایی است که می‌تواند موفقیت و حضور مثبت یک نماینده را در مجلس تضمین نماید.

انتهای پیام/02
 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است