شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه استان البرز: رزمایش کمک مؤمنانه در استان البرز آغاز شد

فرمانده سپاه استان البرز: رزمایش کمک مؤمنانه در استان البرز آغاز شد

منتشرشده در البرز دوشنبه, 25 فروردين 1399 ساعت 12:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه استان البرز گفت: رزمایش کمک مؤمنانه با محوریت کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا در البرز آغاز شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز باتبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  و همچنین مرکزیت کل سپاه، اقدامات مربوط به ساماندهی کمک‌های اقشار مختلف را برای کمک به مردم که با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس آسیب دیده بودند ،در دستور کار قرار دادیم.

 

وی این رزمایش با عنوان کمک مؤمنانه  انجام می‌شود، افزود: این کار از ابتدای شیوع این ویروس از طریق مختلف انجام می‌شد و تاکنون حدود سه هزارو 500 بسته کمک معیشتی به بعضی از اقشار داشتیم و در کنار آن 21 هزار بسته نیز در نواحی مختلف سپاه جمع آوری، سازماندهی و بین افراد توزیع کردند.

 

فرمانده سپاه استان البرز ،عنوان کرد: این کار از نظر وسعت و کیفیت قطعا متفاوت است و با توجه به در پیش بودن ایام ماه رمضان تلاش می‌شود تمام ظرفیت‌هایی که با سپاه و بسیج در ارتباط هستند را سازماندهی کنیم و پس از تهیه بسته های معیشتی و بهداشتی به ترتیب و با توجه به شرایط بویژه در ماه مبارک رمضان این بسته ها توزیع می شود.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه امیدواریم این کارها گام موثری در جهت رفع مشکل مردم باشد، تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود کشور همه ما نیاز به همدلی و کمک داریم، به ویژه برای کسانی که بر اثر این بیماری آسیب‌های جدی از نظر اقتصادی دیدند و لازم است که همه مردم در این راستا کمک کنند.

 

وی گفت: برای جذب کمک‌ها ، خیرین و نیکوکاران  می‌توانند به شماره حساب اعلام شده و همچنین پایگاه‌های بسیج که مرکزیت این کار را دارند مراجعه کنند.

 

فرمانده سپاه استان البرز خاطرنشان کرد: این کار عملی نخواهد شد مگر با کمک و همدلی همه مردم به ویژه خیرین که همیشه پشتیبان و در صحنه بودند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است