شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرز فرمانده سپاه استان البرز: شیوع ویروس کرونا روحیه ایثارگری را در کشور زنده کرد

 فرمانده سپاه استان البرز: شیوع ویروس کرونا روحیه ایثارگری را در کشور زنده کرد

منتشرشده در البرز شنبه, 20 ارديبهشت 1399 ساعت 15:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز گفت: شیوع ویروس کرونا سبب شد که ایثارگری دوباره در کشور زنده شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی در آیین تجلیل از خیران رزمایش مواسات و همدلی که در کرج برگزار شد اظهار داشت: اجرای رزمایش مواسات، کمک مومنانه در راستای لبیک به فرمایش مقام رهبری معظم انقلاب برای کمک به مردم در ماه مبارک رمضان و افرادی که از به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب‌های جدی اقتصادی و معیشتی متحمل شدند در سراسر کشور اجرا شد.

 

وی افزود: این رزمایش در استان البرز با کمک و هماهنگی بین ادارات و نهادهای مختلف از جمله استانداری، فرمانداری، شهرداری، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد، اوقاف، سپاه، بسیج، هیئت‌های رزمندگان و هیئت‌های مذهبی در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه استان البرز عنوان کرد: در مرحله نخست هزاران بسته مواد غذایی با شروع ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان توزیع و در مرحله دوم همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) اجرا و مرحله سوم را نیز در عید فطر اجرا می شود.

 

سردار مولایی با بیان اینکه اتفاقات و حوادث در دنیا رخ می‌دهد اما مهم درس‌ها و عبرت‌هایی است که می‌توانیم از دل تهدیدها فرصت ایجاد کنیم گفت:  رزمایش همدلی و مواسات از نمادهای عینی ارزش‌های نظام الهی به ویژه مکتب تشیع در دنیایی کنونی است.

 

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه اگر چه کمک‌ها به اندازه کافی نیست اما این حرکت ارزشمند به آن برکت و عظمت می‌دهد، تصریح کرد: پس از اجرای مرحله سوم این رزمایش تقدیر ویژه‌ای از مسئولان و خیرانی که برای تحقق این مهم تلاش کردن انجام می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است