شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: ۵۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان البرز توزیع می‌شود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: ۵۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان البرز توزیع می‌شود

منتشرشده در البرز یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 ساعت 11:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز از توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی در غالب مرحله دوم طرح رزمایش مومنانه در این استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش مومنانه که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در مصلی کرج برگزار شد، اظهار داشت: دومین مرحله از رزمایش مومنانه با کمک مردم و مسئولان و خیرین و برخی از سازمان‌ها و گروه‌های جهادی و کمیته امداد در قرارگاهی که در استان البرز به رهبری آیت‌الله حسینی‌همدانی فعالیت می‌کند، آغاز شد.

 

 

وی افزود: در مرحله اول طرح رزمایش مومنانه در استان البرز 52 هزار 500 بسته تهیه و بین افراد آسیب دیده و نیازمند ناشی از بیماری کرونا توزیع شد.

 

فرمانده سپاه  امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه در مرحله دوم رزمایش 50 هزار بسته معیشتی تهیه شد که این بسته‌ها در مکان‌های مشخص توزیع می‌شود، بیان کرد: شیوع ویروس کرونا برای همه حاوی درس‌هایی بود.

 

وی گفت: این جعبه‌ها شامل درس‌هایی است که نشان دهنده ایثار و از خودگذشتگی برای رفع نیاز همنوعان است، عنوان کرد: مردم و گروه‌های برای تحقق این کمک‌ها زحمات زیادی متقبل شدند.

 

سردار مولایی با بیان اینکه امیدواریم که بتوانیم کمک‌های مردم را به خوبی در این ماموریت به ثمر برسانیم، تصریح کرد: مرحله سوم رزمایش مومنانه در دو هفته آینده اجرا می‌شود و بخش دیگری از مردم و افراد آسیب دیده مورد حمایت بسته معیشتی قرار می‌گیرند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است