شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرز فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : از تجربیات دفاع مقدس در عرصه های متفاوت بهره مند شویم

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : از تجربیات دفاع مقدس در عرصه های متفاوت بهره مند شویم

منتشرشده در البرز سه شنبه, 04 خرداد 1400 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز گفت: اگر تجربیات دفاع مقدس در امور کشور به کارگیری شود بسیاری از مشکلات مرتفع می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی  فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر و رونمایی از کتاب صوتی سه گاه ابوهادی خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم علی تمام زاده که در کرج برگزار شد، اظهار داشت: ملتی که به دنبال یک عقبه بسیار غنی برای دفاع از خود و توسعه یک تمدن است، اگر در این راه آنچه در طول زمان به دست آورده را فراموش کند آن ملت طوفان زده می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تجربیات گذشته ما در انقلاب آنقدر غنی است که هر فردی حتی با عبرت از قطره ای از این دریا به موفقیت رسیده است، تصریح کرد: امروز اگردرس های خرمشهر را بکارگیریم بسیاری از مشکلات مرتفع می‌شود.

  

سردار مولایی با اشاره به اینکه تفکر انقلابی و برگرفته از فرامین اسلامی می‌گوید که راه را خدا به ما نشان می‌دهد‌، گفت: این ادبیات در فهم فرماندهان ما در زمان تلاش برای آزادسازی خرمشهر وجود داشت.

 

وی با تاکید بر آنچه در در دوران دفاع مقدس طی دو مرحله 9 ماهه چندین عملیات انجام شد ، بیان کرد: در 9 ماه دوم و با انجام 4 عملیات سپاه و ارتش در کنار یکدیگر بودند و بیش از 80 درصد خاک کشور که در اشتغال دشمن بود را پس گرفتیم.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) با تاکید بر اینکه آنچه در دوران دفاع مقدس و در دوران انقلاب اتفاق افتاده اکنون به عنوان کوله باری ارزشمند به همراه ما است ، بیان کرد: اگر فردی نهایت استفاده را حتی از قطره ای از دریای ابن اندوخته ها داشته باشد نهایت استفاده را برده است.

 

وی ادامه داد: تجربیات گذشته ما اندوخته‌هایی ارزشمند برای ملت سازی،کشور سازی و تمدن سازی دارد.

 

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است