شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: جنگ رسانه‌ای دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: جنگ رسانه‌ای دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات است

منتشرشده در البرز سه شنبه, 18 خرداد 1400 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه هجمه رسانه‌ای دشمن همیشه وجود داشته، گفت: کاهش مشارکت مردم در انتخابات و ایجاد ناامیدی از اهداف دشمن است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرزاظهار داشت: جنگ رسانه‌ای دشمن از ابتدای انقلاب وجود داشته است و این جنگ رسانه‌ای در مواقع انتخابات تشدید می‌شود.

 

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه جنگ رسانه‌ای برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است و تمام شدنی هم نیست، بیان کرد: این جنگ و فضاسازی رسانه‌ای طبیعی است و همیشه خواهد بود و ما مردم باید هشیار باشند.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه جنگ رسانه‌ای جدید نسبت به قبل شاید بیشتر و متنوع‌تر باشد، تصریح کرد: دشمن در این جنگ خواسته‌های متنوع دارد و به دنبال اهداف از پیش تعیین شده خود است.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ما در مقابل این توطئه‌ها همیشه هوشیار هستند، تصریح کرد: مردم ما همیشه در مقابل این فضاسازی‌ها بهترین تصمیم را می‌گیرند و همواره پای آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب، نظام، امام راحل (ره) و شهدا هستند و این را بارها با حضور خود به جهان نشان داده‌اند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است