شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سوله و تجهیزات سپاه البرز آماده خدمات دهی به واکسیناسیون کرونا شد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سوله و تجهیزات سپاه البرز آماده خدمات دهی به واکسیناسیون کرونا شد

منتشرشده در البرز سه شنبه, 02 شهریور 1400 ساعت 12:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه سپاه تا ریشه کنی کرونا در کنار مردم است، گفت: سوله و تجهیزات سپاه استان البرز آماده خدمات دهی به واکسیناسیون کرونا شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم  پاسدار حیدر نیا  در جمع فرماندهان سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز اظهار داشت: افتخار ما خادمی ملت شریف و نجیب ایران و بسیجیان است.

 

وی در ادامه افزود: سپاه متعلق به مردم است و در هر شرایط کنار مردم خواهد بود.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه کار سپاه کمک به مردم و گره گشایی از آنان است، ادامه داد: سپاه مردم دار و مردم دوست است و برای کمک به مردم تلاش می کند.

 

سردار حیدرنیا با بیان اینکه حرکت جهادی باید سر لوحه کار بسیجیان و پاسداران ولایت مدار باشد و این خواسته فرماندهی معظم کل قوا است ، ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا سپاه البرز پای کار آمد و به مردم استان البرز خدمات رسانی به اندازه توان انجام داد.

 

وی با بیان اینکه تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج در استان البرز تبدیل به یک مرکز سلامت شد و از هیچ اقدام و خدمتی برای کمک به کادر درمان و مهار این بیماری کوتاهی نشد، گفت: در سازمان بسیج و سپاه با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تا مهار کامل کرونا در خدمت مردم هستیم و برنامه جامعی برای همکاری با مجموعه‌های بهداشت و درمان داریم.

 

سردار حیدرنیا بیان کرد: مأموریت ویژه امروز در سپاه و بسیج مهار بیماری کرونا است و هرچه امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی داریم در صورت ضرورت باید در اختیار مهار این بیماری قرار گرفته شود. 

 

وی افزود: در طرح شهید قاسم سلیمانی باید از تجارب قبلی استفاده و به قطع زنجیره این بیماری کمک کرد و باید با راه‌اندازی مراکز جدید واکسیناسیون از تجمع و انتظار مردم برای واکسینه شدن کاسته شود. 

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز عنوان کرد: تمامی سوله‌ها و مکان‌های قابل استفاده در سپاه در صورت نیاز باید در اختیار مراکز بهداشت و درمان استان البرز قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است