شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: دو هدف تلاش برای قطع زنجیره کرونا و واکسیناسیون در طرح شهید سلیمانی دنبال می شود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: دو هدف تلاش برای قطع زنجیره کرونا و واکسیناسیون در طرح شهید سلیمانی دنبال می شود

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 24 شهریور 1400 ساعت 11:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی دو هدف تلاش برای قطع زنجیره کرونا و واکسیناسیون به شیوه انبوه برای آحاد مردم و جمعیت سنی هدف دنبال می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در حاشیه افتتاحیه پایگاه واکسیناسیون که در مصلای مهرشهر کرج توسط ناحیه مقاومت بسیج امام هادی (ع) برگزار شد، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی دو هدف تلاش برای قطع زنجیره کرونا و واکسیناسیون به شیوه انبوه برای آحاد مردم و جمعیت سنی هدف دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه با تلاش دولتمردان تهیه واکسن شرایط مطلوبی را پیدا کرده است، تصریح کرد: تفاهم نامه‌ای هفته گذشته بین وزیر بهداشت و رئیس سازمان بسیج مستضعفین منعقد شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ادامه داد: این تفاهم نامه مبنی بر اینکه ظرفیت واکسیناسیون رده‌های استان‌ها با استفاده از ظرفیت بسیج نیز دو برابر افزایش یابد به سپاه استان البرز نیز، ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه تمام نهادها، دستگاه‌ها و به ویژه ائمه جمعه برای واکسیناسیون مردم وارد عرصه شدند، خاطرنشان کرد: از امام جمعه مهرشهر کرج که این ظرفیت را در اختیار بسیج قرار دادند، قدردانی می‌کنم.

سردار حیدرنیا گفت: به همت بسیجیان و شبکه بهداشت وضعیت این مرکز واکسیناسیون مطلوب است اما باید برای واکسیناسیون جمعیت هدف بیشتری آمادگی داشته باشیم.

 

وی اظهار کرد: این ظرفیت در بسیج وجود دارد که با کمک تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها به ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان ظرفیت مراکز واکسیناسیون را تا دو برابر افزایش یابد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه همچنین این آمادگی در بسیج وجود دارد که ساعات مراکز واکسیناسیون در سطح استان البرز افزایش یابد تا مردم دچار سختی نشوند، تصریح کرد: زیرا در شروع سال تحصیلی جدید دانشجویان زیادی به مراکز واکسیناسیون مراجعه می‌کنند.

وی متذکر شد: در آینده‌ای نزدیک برخی از مراکز واکسیناسیون در سطح استان البرز به صورت شبانه‌روزی خواهد شد تا هر چه زودتر با تزریق واکسن به مردم این ویروس منحوس را شکست دهیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است