شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرز فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز خبر داد ؛ آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکن هزار واحدی کارکنان سپاه البرز

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز خبر داد ؛ آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکن هزار واحدی کارکنان سپاه البرز

منتشرشده در البرز سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 11:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: عملیات اجرایی پروژه مسکن هزار واحدی کارکنان سپاه استان در آستانه هفته دفاع مقدس در منطقه حصارک کرج با عنوان پروژه مسکونی «یاس کرج» آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت یک هزار واحد مسکونی برای کارکنان سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان در منطقه حصارک کرج، اظهار کرد: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی، پیش رونده و پیش برنده برای نگهبانی از دستاوردهای انقلاب و پیشتازی در عرصه‌های مختلف و برای خدشکنی از مأموریت‌ها و مسئولیت‌هایی که بر عهده اش گذاشته اند همواره سرافراز بوده است.

 

سردار حیدرنیا افزود: اجرای این پروژه در راستای منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)  و تدابیر ایشان و اقدامات و فرمایشات رییس جمهور در خصوص تامین مسکن آحاد مردم است.

 

وی ادامه داد: به همین منظور سپاه البرز نیز به عنوان یک نهاد انقلابی پیشتاز بوده و نخستین پروژه را در دولت انقلابی در استان شروع کردیم.

 

سردار حیدرنیا گفت: سپاه و بسیج آمادگی دارد تا در هر عرصه ای که مردم نیاز دارند به خصوص خانه سازی برای مردم محروم به کمک آن ها برود.

 

وی تصریح کرد: آمادگی داریم به مردم استان البرز کمک کنیم تا دغدغه اصلی تامین مسکن که برای تمام خانواده ها بسیار سنگین است گامی را برداریم.

 

فرمانده سپاه استان مشکل مسکن را یکی از دغدغه های استان دانست و گفت: مساحت پروژه هزار واحدی حصارک کرج هفت هکتار، شامل ۱۱۰ قطعه تفکیکی با جمعیت پذیری بالغ بر ۳۵۰۰ نفر است.

 

سردار حیدر نیا افزود: تمام سرانه های خدماتی،رفاهی،فضای سبز در این پروژه دیده شده است و  پیش بینی میشود این پروژه طی ۳۸ تا ۴۸ ماه آینده به بهره برداری برسد.

 

انتهای خبر/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است