شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه استان البرز :  دانش مایه اقتدار است

فرمانده سپاه استان البرز :  دانش مایه اقتدار است

منتشرشده در البرز یکشنبه, 09 تیر 1398 ساعت 13:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز گفت : امروز یکی از ابعاد دشمنی آمریکا با ایران علم است زیرا اسلام برای علم ارزش ذاتی قائل است، در نتیجه باید به این عرصه بازگردیم زیرا علم به کشور اقتدار اقتصادی، سیاسی، آبرو و کرامت می بخشد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولاییفرمانده سپاه استان البرز در یادواره شهدای روستای گیلینک طالقان با اشاره به اینکه امام صادق (ع) دانش آموختگان بسیاری را در عرصه اخلاق و علم پرورش داده و یک نهضت علمی رقم زدند، گفت: پیشرفت علوم در 10 سال اخیر برگرفته از مکتب امام ششم شیعیان است.

 

وی گفت: امروز یکی از ابعاد دشمنی آمریکا با ایران علم است زیرا اسلام برای علم ارزش ذاتی قائل است، در نتیجه باید به این عرصه بازگردیم زیرا علم به کشور اقتدار اقتصادی، سیاسی، آبرو و کرامت می بخشد.

 

فرمانده سپاه البرز با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب علم را عنصر کلیدی فعالیت های ایران در عرصه جهانی می دانند، افزود: دانش مایه اقتدار است.

 

سردار مولایی اظهار داشت: اگر علم به سرمایه، تولید و اقتصاد مبدل شود بخش عمده ای از مشکلات کشور را مرتفع خواهد کرد و قدرت سیاسی ایجاد می کند.

 

وی تصریح کرد: امروز جنگ، جنگ علمی است و اگر ادبیات مقاومت را می خواهیم جا بیاندازیم بهترین مسئله، مقوله علمی است،

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه جاسوسی صنعتی، مهندسی معکوس، تحریم و ... در راستای جنگ علمی است زیرا علم قدرت ایجاد کرده و باعث تنش می شود، گفت: اگر ایران وارد عرصه های علمی نشده بود آمریکا عداوت خود را ادامه نمی داد.

 

سردار مولایی اظهار داشت: پیشرفت علمی ایران به معنای شکستن هیمنه انحصار قدرت علمی ابرقدرت ها است و البته امام صادق (ع) نیز بدون توجه به مذاهب علم را بسط و گسترش دادند.

 

وی گفت: امروز خط کش جداسازی جهان سوم و اول که غربی ها آن را ساخته اند علم است، عنصری که نبود آن کشور را مصرف کننده بار خواهد آورد.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است