شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز: با برنامه هدفمند می توانیم ظرفیت های داخلی را شکوفا کنیم

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز: با برنامه هدفمند می توانیم ظرفیت های داخلی را شکوفا کنیم

منتشرشده در البرز سه شنبه, 11 تیر 1398 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز گفت: کشور ما پر از ظرفیت های متنوع است که با یک برنامه هدفمند می توانیم ظرفیت های داخلی را شکوفا کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز، در جلسه هم افزایی دستگاه های اجرایی جهت رونق تولید و هماهنگی طرح جهاد همبستگی ملی که در ستاد فرماندهی سپاه استان برگزار شد، اظهار داشت: هفت عنصر را به عنوان فلسفه وجودی این جلسه اعلام می کنیم؛ اولین نکته نیاز کشور به مردمی است که به گردن ما حق دارند و در تمام عرصه ها دولت را همراهی کرده اند که در شرایط کنونی کشور باید به این مسأله توجه جدی شود.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز وجود ظرفیت ها و منابع را نکته حائز اهمیت عنوان کرد و ادامه داد: کشوری که ظرفیت ندارد ضعیف نیست، کشور ضعیف آن است که ظرفیت دارد اما نمی تواند از آن استفاده کند؛ کشور ما پر از ظرفیت های متنوع است که با یک برنامه هدفمند می توانیم ظرفیت های داخلی را شکوفا کنیم و در مقابل تحریم ها و هجمه های دشمن مقابله کنیم.

 

سردار مولایی با تاکید بر اینکه در جنگ اقتصادی باید ظرفیت های داخلی به سرعت فعال شوند افزود: راهبردهای دشمن یکی دیگر از فلسفه هاست؛ امروز دشمن قصد دارد در تمام عرصه های نظامی، دفاعی و اجتماعی اراده خود را به کشور تحمیل کند و یکی دو سال است که تهدیدات خود را با رویکرد ترکیبی آغاز کرده است.

 

 

وی بیان کرد: دشمن خرابکاری در تمام حوزه ها را به صورت جدی آغاز کرده و دست بردار هم نیست؛ پیش از این به صورت غیر علنی بود اما اکنون‌ اعلام خرابکاری می کند.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان‌ البرز با اشاره به اینکه نگاه به آموزه های دینی و قرآنی و هم‌افزایی باید در رأس امور قرار گیرد اظهار داشت: تجربه ارزشمند دفاع مقدس را نباید فراموش کنیم که هر جا از ظرفیت های مردمی و جهادی استفاده کردیم موفق شدیم که این امر اراده متولیان و مسؤولین را می طلبد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است