شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز : تفکر بسيجي قدرت حرکت آفرین و موثر در مقابل همه قدرت هاست

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز : تفکر بسيجي قدرت حرکت آفرین و موثر در مقابل همه قدرت هاست

منتشرشده در البرز شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 16:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه  امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت :بسیج یک تفکر ارزشمند، قدرت حرکت آفرین و نسخه شفابخش و کاربردی برای همه زمان ها و مکان ها و عامل موفقیت در مقابل هر قدرتی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدیوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز در مراسم جشنواره مالک اشتر سپاه شهرستان فردیس با تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) به تبیین تفکر بسیجی و نقش اثرگذار آن بر خنثی سازی تفکرات و توطئه های دشمنان اسلام در داخل و خارج از ایران، علیه کشورهای منطقه پرداخت و افزود: بسیج قدرت حرکت آفرین و نسخه شفا بخشی است که در هر مکان و زمانی به کار گرفته شود، موثر خواهد بود.

 

وی تشکیل بسیج مردمی را دلیل پایداری و مقاومت دانست و بر لزوم درک جایگاه و مسئولیت بسیج در صیانت از کشور تاکید کرد.

 

فرمانده سپاه استان البرز گفت: دشمن از همه توانش برای ضربه زدن استفاده می کند؛ تفکر بسیجی و عمل جهادی مهمترین راه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان است.

 

وی در جمع بسیجیان افزود: با توجه به اقدامات همه جانبه دشمن و جنگ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره، درک مسئولیت بسیج، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به عنوان مثال در استان البرز با توجه به وجود قومیت های مختلف، دشمن برای واگرایی اجتماعی و تحریک قومیت های مختلف علیه نظام جمهوری اسلامی تلاش می کند.

 

سردار مولایی به حضور بسیجیان در همه صحنه های سیاسی، اجتماعی، درک موقعیت و مسئولیت آنها در شرایط کنونی جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: بسیج برای شرایط و موقعیت های مختلف جامعه، طرح های ویژه ای از جمله طرح اعتلا، شهید رهنمون، کرامت ۱ و غیره را دارد و نباید در هیچ شرایطی صحنه را خالی کند. طرح اعتلا خدمت رسانی اجتماعی است که با درک صحیح از جایگاه بسیج، باید در اولویت قرار گیرد.

 

وی تاکید کرد: بسیجی باید با درک درست از ماموریت و مسئولیتش، همچون مالک اشتر سربازی تمام عیار، ایثارگر، بابصیرت، شجاع و حرف شنو از رهبرش باشد و علیرغم همه شماتت ها، در راه صیانت از انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

 

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج یک تفکر ارزشمند و قابل ارائه برای همه در هر زمان و مکانی است، افزود: باید هوشیار باشیم که تلاش دشمن برای مشغول کردن ما به موضوعات حاشیه ای و ایجاد شکاف در جامعه است.

 

وی بر ضرورت ایجاد وحدت و همدلی در جامعه تاکید کرد و گفت: تفرقه و نفاق، بنیان کن است. باید با ایجاد وحدت در جامعه از نفوذ تفرقه و به نتیجه رسیدن توطئه های دشمنان در هر حوزه ای، جلوگیری کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است