شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تاکید کرد؛ استفاده از ظرفیتهای بسیج در عرصه های مختلف

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تاکید کرد؛ استفاده از ظرفیتهای بسیج در عرصه های مختلف

منتشرشده در البرز شنبه, 07 دی 1398 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: با استفاده از ظرفیتهای محلی و سرزمینی بسیج بر محور اساسی پایگاه و مسجد خدمت رسانی ارتقاء می یابد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز درجمع فرماندهان پایگاهها وگردانهای بسیج ناحیه امام حسین (ع) کرج اظهارداشت: پایگاههای بسیج بایستی کار خودرا از محلات آغاز کنند و با استفاده از ظرفیتهای محلی و سرزمینی خود و مشورت گرفتن از پیشکسوتان و امنای محلی خدمت رسانی را بر محور اساسی پایگاه و مسجد ارتقاء بدهند.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به حوادث اخیر گفت: تدابیر هوشمندانه رهبری و حضور بسیج و مردم بصیر و در صحنه اجازه رسیدن دشمن به اهدافش را نمی دهد.

 

سردار مولایی با اشاره به هجمه های سنگین وکینه توزانه  دشمنان نسبت به سپاه و بسیج گفت: دلیل این رفتارهای کینه توزانه نسبت به بسیج  این است که  بسیج  آنها را مستاصل کرده و با قدرت در برابر آنان ایستاده است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: بسیج از کیان نظام مردمی جمهوری اسلامی دفاع جانانه می کند و دشمن شاهد حضور فعال بسیج در جبهه مقاومت است و مایوسانه مشاهده می کند که در دفاع از ولایت وکشور حضور مقتدرانه دارد.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است