شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)استان البرز: صلابت و نفوذناپذیر در مقابل دشمن ویژگی شهید سلیمانی بود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)استان البرز: صلابت و نفوذناپذیر در مقابل دشمن ویژگی شهید سلیمانی بود

منتشرشده در البرز شنبه, 21 دی 1398 ساعت 16:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)استان البرز گفت: ایستادگی در مقابل دشمن آنهم با صلابت و نفوذ ناپذیری از ویژگی های سردار شهید سلیمانی بود. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)استان البرزدر مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه آذربایجانی های مقیم فردیس اظهار داشت: بغض و کینه ای که آمریکایی ها از سردار شهید سلیمانی داشتند بخاطر موفقیت های او بود.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقشه دشمن را نقش برآب کرد ، اظهار داشت: سردار شهید سلیمانی گفتمان جدید به نام مقاومت راه اندازی کرد و با استعمارگر و سلطه گر مبارزه کرد.

 

وی با بیان اینکه چرا محبت این همه انسان نسبت به سردار شهید سلیمانی ایجاد شد، گفت: اینان در مقابل مؤمنان خاضع هستند و در برابر دشمن به شدت سخت گیر هستند.

 

سردار مولایی گفت: شهید سلیمانی در بازسازی شهرها کمک می کرد 40 سال زندگی و عمر خود را در جبهه ها برای نابودی دشمنان گذراند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است