شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صحنه جنگ در فضای مجازی جنگ اذهان و اراده ها است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صحنه جنگ در فضای مجازی جنگ اذهان و اراده ها است

منتشرشده در البرز یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه صحنه جنگ در فضای مجازی جنگ اذهان و اراده ها است، افزود: امروز اذهان مردم؛ میدان جدید برای تهاجم دشمن شده است در نتیجه باید در این میدان با قدرت حاضر شویم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در اختتامیه نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج که در کانون شهید سبحانی کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 5هزار و 250 شهید البرز، شهدای مدافع حرم، سردار سلیمانی و یاران شهیدش خطاب به فعالان فضای مجازی البرز گفت: شما افسران با لیاقتی هستید چرا که نوجوانان علی رغم سن پائین مسلط به تمامی زوایای جنگ رسانه ای هستند. 

 

وی افزود: اگر جنگ را تحمیل اراده ها، سیاست، مستهلک کردن دشمن و خسته کردن آنها بدانیم باید اذعان کرد که فضای مجازی محیط جدیدی برای جنگ است که دشمن در آن فعالیت دارد.

 

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه صحنه جنگ در فضای مجازی جنگ اذهان و اراده ها است، افزود: گاهی دشمن با یک هشتگ، فضای ذهنی افکار عمومی را به هم میریزد و امروز اذهان مردم؛ میدان جدید برای تهاجم دشمن شده است در نتیجه باید در این میدان با قدرت حاضر شویم. 

 

وی اظهار داشت: اگر چه زیرساخت فضای مجازی در دست دشمن است اما فکر نیروهای داخلی انقلاب قوی تر است، در جنگ کلاسیک دشمن شناسی راحت بود اما در این عرصه شناخت سخت تر است در نتیجه در زمان جنگ هر میزان از جنگ سخت به جنگ نرم برویم دشمن شناسی بیشتر اهمیت پیدا می کند.

 

فرمانده سپاه استان البرز در خاتمه با اشاره به اینکه باید سواد رسانه را در فضای مجازی بالا ببریم خاطر نشان داشت: باید پراکندگی در این فضا را به وحدت برسانیم تا اهداف کلان کشور که همگرایی است به نتیجه برسد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است