شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه استان البرز خبر داد؛ آمادگی سپاه و بسیج برای همکاری با کادر درمان استان البرز

فرمانده سپاه استان البرز خبر داد؛ آمادگی سپاه و بسیج برای همکاری با کادر درمان استان البرز

منتشرشده در البرز سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 16:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز گفت: همه نیروهای سپاه و بسیج برای همکاری و هماهنگی با کادر درمانی استان آمادگی دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی  فرمانده سپاه استان البرز اظهار کرد: از ابتدای شیوع این ویروس برنامه‌ریزی‌های مختلف برای جلوگیری از گسترش این بیماری توسط سپاه استان انجام شد و برای در اختیار گذاشتن تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای سپاه برای مقابله با ویروس کرونا اعلام آمادگی کردیم.

 

وی افزود: در راستای بستری و قرنطینه بیماران کرونایی در کرج یکی از سالن های ورزشی سپاه استان تجهیز و آماده سازی شده است.

 

فرمانده سپاه استان البرز در خصوص اقدامات پیشگیرانه سپاه برای مقابله با ویروس کرونا، تصریح کرد: آماده سازی تجهیزات جنگی نوین در راستای مقابله با آلودگی میکروبی، لباس‌های استریل و ماسک از جمله اقدامات صورت گرفته برای کنترل و ریشه کن شدن بیماری کرونا بوده است.

 

سردار مولایی ادامه داد : چند دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل جهت انتقال، دو درمانگاه شهری و یک درمانگاه پادگانی جهت بستری بیماران آماده سازی و کادر پزشکان، پرستاران و امدادگران سپاه نیز برای کمک و همیاری به بیماران آماده باش هستند.

 

وی در خصوص برگزاری کلاس‌های آموزش پیشگیری از کرونا توسط سپاه استان، افزود: این کلاس‌ها برای هزار نفر از سپاهیان و بسیجیان برگزار شده است.

 

فرمانده سپاه استان البرز همچنین از تعطیلی همایش‌ها، دوره‌های آموزشی و اردوهای راهیان نور خبر داد و گفت: تمام اماکن اداری، تغذیه‌ای سپاه به صورت روزانه ضدعفونی شده و بهداری سپاه مراکز سپاه استان را کنترل و نظارت می‌کند.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه همه نیروهای سپاه و بسیج برای همکاری و هماهنگی با کادر درمانی استان آمادگی دارند، گفت: اکنون نیروهای بسیجی و جهادی استان در استان در راستای پیشگیری شهروندان از آلودگی به ویروس کرونا عملیات ضدعفونی کردن مساجد، اماکن متبرکه و دیگر اماکن عمومی استان در حال فعالیت هستند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است