شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل : کمک مومنانه اردبیلی‌ها در سه مرحله توزیع می‌شود 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل : کمک مومنانه اردبیلی‌ها در سه مرحله توزیع می‌شود 

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 13:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کمک‌های مردمی و خیرخواهانه طرح مومنانه در سه مرحله بین نیازمندان در شهرهای مختلف استان اردبیل توزیع خواهد شد. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در نشست قرارگاه کمک‌های مومنانه در اردبیل اظهار کرد: در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در جمع‌آوری کمک‌های مومنانه و خداپسندانه مردم در دستگیری از نیازمندان در این شرایط سخت اقتصادی سپاه هم‌دوش با سایر مجموعه‌ها فعالیت جهادگرانه خود را آغاز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با شکل‌گیری قرارگاه جمع‌آوری کمک‌های مومنانه در این ماه مبارک قرار است در سه مرحله این کمک‌ها بین نیازمندان توزیع شود که مرحله اول شروع شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: دو مرحله بعدی همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و در آستانه عید فطر انجام خواهد شد تا نیروهای جهادگر بسیجی در محلات مختلف کار تهیه و توزیع این بسته‌های مهیا شده را انجام دهند.

سردار بابازاده تصریح کرد: در این رزمایش عمومی در کنار نهادهای انقلابی و تشکل‌های مردم نهاد خیرین و نیکوکاران ورود خوبی داشتند و موفق شدیم علاوه بر ارائه تخفیف و بخشودگی در بدهی‌ها، کرایه خانه‌ها و اجاره مغازه‌ها بسته‌های غذایی و دارویی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار دهیم.

وی افزود: هرچند روزهای سخت معیشتی را مردم ما سپری می‌کنند اما در یک فضای همدلی می‌توان بخش عظیمی از این مشکلات و نارسائی‌ها را پشت سر گذاشته و به سمت یک شرایط مناسب و مطلوب حرکت کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است