شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد: مقاومت تنها گفتمان پیروزی و سربلندی ملت‌های مسلمان

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد: مقاومت تنها گفتمان پیروزی و سربلندی ملت‌های مسلمان

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گفتمان ارزشی مقاومت و پایداری در صحنه‌های مختلف برگرفته از دوران دفاع مقدس امروز دوای درد همه مشکلات و گرفتاری‌هاست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس در اردبیل اظهار کرد: در روزهای اخیر و در پاسداشت کارگران و جهادگران عرصه کار و تولید از چند واحد صنعتی و کارآفرینی بازدید کردیم که برخلاف جوسازی‌های رسانه‌ای غربی‌ها کارگران و کارفرمایان ما با توانی مضاعف در سنگر تولید حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: در سالی که مزین به جهش تولید است و مقام معظم رهبری مولفه‌های آن را تبیین کرده‌اند، همه فعالان عرصه اقتصادی بدون توجه به تحریم‌های دشمنان در صحنه حاضر شده و با علاقه‌ای مضاعف سعی‌شان بر توان‌افزایی عرصه تولید و کارآمدی در این بخش است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هرچند روزهای سخت و محنت‌باری را پشت سر می‌گذاریم اما آنهایی که در عرصه مقاومت و ایستادگی به ویژه در ایام سخت دوران دفاع مقدس آبدیده شده‌اند، امروز در گذر از این شرایط بسیار مستحکم در صحنه بوده و هرگز قصد عقب‌نشینی ندارند.

سردار بابازاده از گفتمان مقاومت به عنوان تنها گفتمان پیروزی و سربلندی ملت‌های مسلمان یاد کرد و افزود: ما با کمترین امکانات جلوی قوی‌ترین دشمنان ایستادیم و اجازه ندادیم تا در عرصه‌های مختلف غربی‌ها بخواهند سیطره خود را بر ملت ایران بگسترانند.

وی با گرامیداشت 40 سالگی دوران دفاع مقدس و تدارک برنامه‌های مختلف در گرامیداشت این حماسه بی‌بدیل ملت ایران اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی ما پیشنهاد کردیم تا اواخر شهریورماه و قبل از آغاز هفته دفاع مقدس برنامه‌های متنوع در پاسداشت 40 سالگی فتح و ظفر ملت ایران برگزار شود تا همه به اهمیت و جایگاه این فتح‌الفتوح پی ببرند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و به ویژه شهدای عملیات فتح‌المبین خاطرنشان کرد: این عملیات در نخستین روزهای فروردین انجام شده ولی به دلیل تقارن این ایام با تعطیلات نوروزی همواره این رخداد در اوج غربت قرار می‌گیرد در حالی که باید شهدای فتح‌المبین به عنوان یک عملیات غرورآفرین مورد تجلیل و تکریم قرار گیرند.

سردار بابازاده بیان کرد: در آستانه آغاز عملیات بیت‌المقدس که منجر به آزادسای خرمشهر شد، قرار گرفتیم که این عملیات و نتایج آن برای همه ملت‌ ایران اسباب غرور و عزتی است که هیچ وقت در تاریخ سربلند ملت ایران فراموش نخواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است