شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خبر داد: تداوم رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه در مناطق مختلف استان 

 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خبر داد: تداوم رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه در مناطق مختلف استان 

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مرحله اول رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه در مناطق مختلف استان تداوم می‌یابد و تمامی واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی، فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی به صورت جهادی پای کار هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ایران اسلامی تاکنون شرایط بسیاری را تجربه کرده‌اند و برای رویارویی با شرایطی همچون شیوع کرونا خوب عمل می کنند و همان مردمانی هستند که در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن مقاومت کردند.

 

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: صحبت های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با شرایط و نحوه مبارزه با شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا خلاف واقع است.

  

سردار بابازاده با بیان اینکه آحاد مختلف مردم در مقابله با بیماری کرونا مشارکت دارند تصریح کرد: آحاد مختلف مردم در سطح استان در مقابله با بیماری ویروسی کرونا مشارکت دارند و تمامی واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی، فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی به صورت جهادی پای کار هستند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از تداوم رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: مرحله اول رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه در مناطق مختلف استان تداوم می‌یابد و همچنین در این راستا 12 هزار بسته معیشتی برای تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان در نظر گرفته شده است.

 

وی ضمن قدردانی از مشارکت آحاد مختلف مردم در کمک به اقشار ضعیف جامعه اظهار کرد: تمامی اقلام و بسته‌های غذایی و معیشتی توزیع شده توسط خیرین و با مشارکت سپاه و بسیج تهیه شده است و به دست اقشار کم برخوردار و آسیب پذیر جامعه می‌رسد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است