پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: مرحله دوم رزمایش کمک‌ مؤمنانه در اردبیل در شب‌های قدر ادامه می‌یابد
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: مرحله دوم رزمایش کمک‌ مؤمنانه در اردبیل در شب‌های قدر ادامه می‌یابد

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر رفع نیازهای اقشار محروم جامعه مرحله دوم رزمایش کمک‌ مؤمنانه در استان اردبیل در شب‌های قدر ادامه می‌یابد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر رفع نیازهای اقشار محروم جامعه مرحله دوم رزمایش کمک‌ مؤمنانه در استان اردبیل در شب‌های قدر ادامه می‌یابد.

 

وی از اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در مناطق مختلف استان اردبیل خبر داد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده فردا در شهرستان‌های کوثر، خلخال و سرعین این رزمایش مردمی به اجرا درمی‌آید. همچنین طی روز 23 اردیبهشت ماه در شهرستان‌های اردبیل و نیر و در 24 اردیبهشت ماه نیز در شهرهای شمالی استان ازجمله بیله‌سوار، پارس‌آباد و اصلاندوز و طی روز 25 اردیبهشت ماه نیز در گرمی، نمین و مشگین‌شهر شاهد برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه خواهیم بود.

 

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به توزیع اقلام غذایی در قالب این طرح بیان کرد: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه ابتدا اقشار ضعیف و نیازمند جامعه شناسایی شده و سپس کمک‌های خیرین و نیکوکاران با استفاده از ظرفیت بسیج با حفظ کرامت افراد به دست افراد مورد نظر می‌رسد. در راستای ادامه این رزمایش بزرگ مردمی در مناطق مختلف استان اردبیل 12 هزار بسته غذایی به‌منظور کمک معیشتی در مدت 4 روز توزیع می‌شود.