شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اردبیل ۳۸ شهید روحانی دارد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اردبیل ۳۸ شهید روحانی دارد

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 19 شهریور 1399 ساعت 11:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس یک توفیق بزرگ الهی است که باید با نگاه جامع به این مهم نگریسته شود و در این زمینه موزه‌های فرهنگی را به عنوان خیمه‌گاه شهدا در نظربگیریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم معرفی «مسئول امور روحانیت در دفاع مقدس اردبیل» توضیح داد: حفاظت و صیانت از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی یک اصل اساسی و مهم برای ادای دین در برابر شهدای والامقام و عزیز کشورمان است. یاد و خاطره شهدای والامقام نباید به هیچ عنوان فراموش شود. باید تمام تلاش و توان خود را به‌کارگیریم تا در راستای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی پیشگام باشیم که این یک اصل جدایی‌ناپذیر و مهم است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس یک توفیق بزرگ الهی است که باید با نگاه جامع به این مهم نگریسته شود و در این زمینه موزه‌های فرهنگی را به عنوان خیمه‌گاه شهدا باید در نظربگیریم. موزه دفاع مقدس یک مکان مقدس و ارزشمند است که باید با صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس به آن پرداخته شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در امر پاسداری از این ارزش‌های مقدس جامه عمل بپوشانیم.

 

وی خاطرنشان کرد: نشر آثار شهدای روحانی یکی از واجبات دفاع مقدس است و در این زمینه جای هیچ کم‌کاری نیست و در این زمینه داشتن ۳۸ شهید روحانی یک افتخار بزرگ و کم‌نظیر در حوزه دفاع مقدس استان اردبیل است که باید این اهداف به صورت همه‌جانبه در بین همگان و به ویژه نسل جوان و امروزی ترویج شود.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است