شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : ۱۸۵ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی استان اجرا شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : ۱۸۵ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی استان اجرا شد

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 08:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سال گذشته در سطح استان ۱۸۵ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان به مرحله اجرا رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفت‌وگویی اظهار داشت: بسیج سازندگی استان اردبیل با جدیت و اهتمام ویژه به دنبال اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی است که در این زمینه تاکنون اقدامات ارزنده‌ای انجام یافته است و در تلاش هستیم امسال نیز تلاش خود را چندین برابر کرده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

 

وی با اشاره به تعداد پروژه‌های محرومیت‌زدایی در سال گذشته بیان کرد: سال گذشته در سطح استان 185 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان به مرحله اجرا رسید که از جمله موارد شاخص می‌توان به احداث خانه محروم، تکمیل یا مرمت خانه محروم و احداث مسجد، احداث و مرمت مدرسه، مرمت مجموعه فرهنگی احداث و تکمیل غسالخانه، آبرسانی کشاورزی، آبرسانی روستایی اشاره کرد.

 

 مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» توسط بسیج سازندگی اردبیل خبر داد و گفت: درصدد هستیم تا پایان امسال 500 خانه روستایی در مناطق سیل‌زده لرستان را بازسازی کرده و با خدمات‌رسانی مناسب به اقشار نیازمند لرستان به آنان خدمات مناسب ارائه دهیم.

 

پیرجاهد تصریح کرد: در مجموع 287 گروه جهادی در سطح استان فعالیت دارند که با حضور در مناطق محروم به دنبال محرومیت‌زدایی هستند و با خدمات بی‌منت درصدد هستند تا مشکلات مردم را برطرف کرده و با حضور خود نقطه امیدی برای نیازمندان باشند و مشکلات این مناطق را تا حد امکان برطرف کنند.

 

وی بیان کرد: اجرای طرح های اشتغال‌زای پایدار و زودبازده نیز از دیگر اولویت‌های مهم بسیج سازندگی برای امسال است که درصدد هستیم اجرای این طرح‌ها را در کم‌ترین زمان ممکن عملیاتی کرده و به اهداف خود در راستای توسعه اجرای این طرح‌ها دست یابیم که در این زمینه نیز نیازمند همکاری مردم و مسئولان هستیم.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است