شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اردوی یاوران ولایت در راستای مقابله با جنگ نرم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اردوی یاوران ولایت در راستای مقابله با جنگ نرم است

منتشرشده در اردبیل شنبه, 15 تیر 1398 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با توجه به هجمه‌ها و جنگ نرم دشمنان ایران اسلامی در سطوح مختلف اردوی یاوران ولایت فرصتی برای تربیت نیروهای منسجم جهت مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین نجات فیاضیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم افتتاحیه طرح یاوران ولایت دانش‌آموزان دختر استان در اردوگاه مقدس اردبیلی به شعار «دانش‌آموز انقلابی مدرسه انقلابی» اشاره کرد و اظهار داشت: مدرسه انقلابی محلی است برای تربیت دانش آموزان تراز اسلامی و انسان‌های صالح که اگر غیراز  این باشد این مدرسه انقلابی نیست.

 

وی با بیان اینکه همواره دشمنان ایران اسلامی علیه جوانان و نوجوانان تلاش می‌کنند افزود: دشمنان ایران را مورد هجمه قرار می‌دهند چراکه ایران اسلامی اندیشه‌ای به نام اندیشه انقلابی به جهان عرضه می‌کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین فیاضی نخستین و اصلی‌ترین هجمه دشمن را ایجاد شبهه در اعتقادات جوانان و نوجوانان دانست و تصریح کرد: دشمنان در مقابل تمامی اعتقادات و اندیشه‌های ما به صورت شبانه‌روزی در تلاش ایجاد شبهه‌های مختلف هستند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه دانش آموزان انقلابی باید به سلاحی جهت مقابله با شبهات دشمنان مجهز باشند بیان کرد: جوانان و نوجوانان ایران اسلامی باید از نظر فکری مجهز باشد تا در مقابل هجمه‌ها و جنگ نرم دشمنان بتواند مقابله و ایستادگی کنند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است