شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمعاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد: اجرای طرح هجرت با محوریت محرومیت‌زدایی در استان

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد: اجرای طرح هجرت با محوریت محرومیت‌زدایی در استان

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 09:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طرح هجرت با محوریت محرومیت‌زدایی و کمک به مناطق محروم در اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم افتتاحیه طرح هجرت سه در اردبیل اظهار داشت: طرح هجرت 3 به عنوان یک هدف ارزشمند و مهم برای ترویج فرهنگ کمک به محرومیت زدایی با شرکت 11 هزار دانش آموز اردبیلی کلید خورد و بدون شک دستاوردهای ارزشمندی همانند سال های گذشته به دنبال خواهد داشت.

 

وی با اشاره به این که مقام تعلیم و تعلم بسیار بالاست بیان کرد: وظایف و رسالت متولیان آموزشی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار محرز و ارزشمند است و در این زمینه سپاه و بسیج در کنار آموزش و پرورش با آمادگی و افتخار درصدد است تا این هدف ارزشمند را در جامعه اسلامی نهادینه سازی کند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تمام تلاش و هدف این است که بتوان در امر محرومیت زدایی و کمک به مناطق محروم و حاشیه نشین استان آن طور که شایسته است ورود پیدا کرده و مشکلات و موانع موجود در امر تحصیل دانش آموزان برطرف شود.

 

عبدی تصریح کرد: در قالب اجرای طرح هجرت 3 بهسازی و مرمت مدارس در دستور کار قرار گرفته و تعطیلات تابستان فرصت ارزشمندی برای اجرای این طرح همگام با آشناسازی دانش آموزان برای مشخص شدن نقش و تاثیرگذاری آنان در امر کمک رسانی به مناطق محروم استان است.

 

وی بیان کرد: این ایام فرصت و بستر مناسبی است تا دانش آموزان بتوانند حرفه های مختلفی از جمله نقاشی و زیباسازی ساختمان و مدارس را یاد بگیرند و در جایگاه خود تاثیرگذاری های لازم را داشته و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشگام باشند.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است