شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه شهرستان خلخال : طرح آب رسانی به مناطق محروم ادامه دارد

فرمانده سپاه شهرستان خلخال : طرح آب رسانی به مناطق محروم ادامه دارد

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 31 تیر 1398 ساعت 12:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان خلخال گفت: با تلاش شبانه روزی جهادگران بسیجی و سپاه ناحیه شهرستان خلخال، طرح آب رسانی به مناطق محروم درطول سال در روستا‌های شهرستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ عطاییفرمانده سپاه شهرستان خلخال در بازدید از طرح آب رسانی به روستای دور افتاده "دشت اندر" بخش شاهرود شهرستان خلخال، با بیان اینکه خدمت بی منت به مناطق محروم از افتخارات است، اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی جهادگران بسیجی و سپاه ناحیه شهرستان خلخال، طرح آب رسانی به مناطق محروم درطول سال در روستا‌های شهرستان ادامه خواهد داشت و از اولویت‌های سپاه خدمت رسانی به مناطق محروم می‌باشد.

 

وی با بیان این مطلب که هرکجا سپاه قدم بگذارد پیشرفت و آبادانی را به ارمغان خواهد آورد، افزود: رویکرد اصلی سپاه و بسیج سازندگی شهرستان خلخال محرومیت زدایی و خدمات رسانی در مناطق محروم و کم برخوردار استان اردبیل بوده چرا که محرومیت زدایی به اقشار مستضعف جامعه جزو دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و یادگار حضرت امام راحل است.

 

فرمانده سپاه شهرستان خلخال گفت: روستای دشت اندر هم مرز با استان زنجان بوده و ۱۰ خانوار در آن زندگی می‌کنند درطی خشک سالی‌های اخیر و کم آبی مردم روستا از نعمت آب آشامیدنی و بهداشتی محروم بودند و آب روستا از طریق تانکرآب رسانی تامین می‌شد.

 

عطایی تصریح کرد: به علت دور بودن چشمه‌های آب رسانی و صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه عملا آب رسانی به این روستا غیرممکن به نظر می رسید، ولی این کار با همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان خلخال و مشارکت مردمی آغازگردید و بعد از پیگیری‌های فراوان و مطالعات طرح در اول تابستان عملیات آب رسانی آغاز شد.

 

فرمانده سپاه شهرستان خلخال ادامه داد: این طرح جزو پروژه‌های خدمت رسانی به مناطق محروم می‌باشد و مردم شریف روستای دشت اندر درمدت کمتر از یک ماه از آب  آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

 

عطایی گفت: دراین طرح علاوه بر آب رسانی، جاده بین مزارع روستا نیز احداث گردید و مردم روستا ازاین جاده بین مزارع در کشت زمین‌های کشاورزی خود بهرمند خواهند شد.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است