شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمعاون بهداشت و درمان سپاه: از آرمان‌های والای شهدا پاسداری کنیم

معاون بهداشت و درمان سپاه: از آرمان‌های والای شهدا پاسداری کنیم

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 08 مهر 1398 ساعت 08:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار عبداللهی گفت: اهداف شهدای والامقام را ادامه دهیم که این موضوع به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه در همایش تجلیل از پیشکسوتان بهداری رزمی دفاع مقدس در اردبیل اظهار داشت: مرور یاد و خاطرات دوران طلایی دفاع  مقدس یک رسالت و وظیفه خطیر و حساس است که باید در این راستا به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

 

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و دفاع مقدس نیز بیان کرد: مرهون خون پاک شهدای والامقام هستیم و باید با جان و دل راه و اهداف شهدای والامقام را ادامه دهیم که این موضوع به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و از آرمان‌های والای شهدا پاسداری کنیم.

 

معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: جانفشانی و ایثارگری‌های رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس با تلاش‌های رزمندگان پدیدار شده و آسایش، امنیت و آرامش امروز کشورمان به مدد خون شهدا و شجاعت رزمندگان به دست آمده که باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تبیین شود.

 

سردار عبداللهی بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور شجاعت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان و شهدای والامقام است که از جان خود گذاشتند تا درس بزرگ ایثار و شهادت را بیاموزیم و ادامه دهنده این راه باشیم.

 

وی بیان کرد: امروزه در سایه درایت‌های مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) و وحدت و بصیرت ملت ، کشورمان به اقتدار همه‌جانبه دست یافته و جبهه و اندیشه مقاومت در منطقه ترویج شده که این مقاومت تمام نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را برهم زده است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است