شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلجانشین فرمانده کل در قرارگاه امام علی (ع): این انقلاب به فضل الهی تا ظهور حضرت مهدی (عج) پایدار خواهد بود

جانشین فرمانده کل در قرارگاه امام علی (ع): این انقلاب به فضل الهی تا ظهور حضرت مهدی (عج) پایدار خواهد بود

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه امام علی (ع) گفت: دشمن به خوبی می‌داند که این انقلاب به فضل الهی تا ظهور حضرت مهدی (عج) پایدار خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) در یادواره شهدای عملیات «والفجر ۸» و گرامیداشت یاد شهدای «یگان دریایی لشگر ۳۱ عاشورا» در اردبیل عنوان کرد: با حضور نیروهای انقلابی و مشارکت اقشار مختلف مردم پیروزی در دفاع مقدس امکان پذیر شد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) یادآور شد:  طبق پیش بینی‌ها دشمن در مدت سه روز قرار بود ایران را اشغال کرده و بر انقلاب بزرگ اسلامی پیروز شود، اما مقاومت دلیرانه باعث شد تا در عملیات‌ها لشگریان اسلام تا دروازه‌های بصره نیز پیش روند تا جهانیان از عظمت و شکوه نیروهای انقلابی متحیر بمانند.

 

وی افزود: نسخه پیروزی ملت ایران مقاومت، نلرزیدن، شجاعت در برابر دشمن است و ملت ایران بایستی با بصیرت و استحکام مقابل توطئه چینی دشمنان بر ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز شهدا پایبند باشند.

 

وی افزود : پیروز واقعی دوران دفاع مقدس مردم هستند که با جان فشانی و ایثارگری‌های خود معادلات را به سود نظام و انقلاب بزرگ اسلامی تغییر دادند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع)، استمرار انقلاب را با حضور مردم در صحنه ممکن دانست و افزود: سربازان ولایت در دوران دفاع مقدس علی رغم قرار گیری در شرایط سخت جنگی و مظلومیت از ذکر نام ائمه غافل نشده و دلدادگان واقعی اسلام و اهل بیت (ع) بودند.

 

سردار غیب پرور یادآور شد: مرور وصیتنامه شهدا نیز بیانگر آن بوده که قاطبه شهدا عاشقان اهل بیت (ع) بودند تا با تکیه بر شعائر دینی و اخلاقی لرزه بر اندام صدامیان بیاندازند.

 

وی پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس را در سایه اعتقاد به آرمان‌های نظام و رهبری دانست و افزود: در تمامی کشورها پایان جنگ را جشن می‌گیرند، اما در ایران اسلامی آغاز دوران دفاع مقدس گرامی داشته می‌شود، چرا که این دوران مقطع طلایی برای مرور ایستادگی و مقاومت نیروهای انقلابی بوده و از سوی دیگر تهاجم دشمنان به کشور به انحای مختلف همچنان ادامه داشته و توقف پذیر نیست.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) به مظلومیت و سختی‌های رزمندگان انقلاب در دوران جنگ تحمیلی نیز اشاره کرد و یادآور شد: توسل به ائمه اطهار و اهل بیت(ع) که در وصیت نامه شهدا نیز تأکید شده از جمله رموز پیروزی حق بر علیه باطل است.

 

سردار غیب پرور با تاکید بر اینکه این انقلاب استوار، محکم و پابرجا تا طلوع ظهور امام عصر (عج) پابرجا خواهد بود، خاطر نشان کرد: دشمن خوبی می‌داند که این انقلاب به فضل الهی تا ظهور دولت یار پایدار خواهد بود.

 

سردار غیب پرور بیان داشت: استان اردبیل ۱۰۷ شهید در این عملیات تقدیم اسلام و انقلاب کرده است و ۱۷ شهید یگان دریایی لشکر ۳۱ عاشورا اردبیل در دوران دفاع مقدس در عملیات والفجر ۸ به فیض شهادت نائل آمدند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است