شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل :  ۳۵۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال‌‌غرب کشور اعزام شدند

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل :  ۳۵۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال‌‌غرب کشور اعزام شدند

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 14 مهر 1398 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز پاسداری از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی ۳۵۰ دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال‌‌غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛

 نقی‌پور مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در آئین بدرقه کاروان راهیان نور دانش‌آموزی در اردبیل که با حضور مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و دانش‌آموزان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز پاسداری از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی 350 دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال‌‌غرب کشور اعزام شدند.

 

 

 اردوی راهیان نور به عنوان یک عملیات فرهنگی و معنوی برای آشناسازی نسل جوان و امروزی با رشادت‌های شهدا و رزمندگان و اهداف والای آنان در دستور کار قرار گرفته است که مسئولان نسبت به تداوم و تلاش برای تاثیرگذاری بیشتر این اردو تاکید دارند.

 

وی با اشاره به اهمیت قرارگیری نسل امروز در جریان رشادت‌های رزمندگان و شهدای والامقام نیز بیان کرد: بدون شک کسی که در جریان رشادت‌های رزمندگان قرار گیرد هیچ گاه ایثارگری و رشادت‌های شهدای والامقام را نمی‌تواند فراموش کند و این هدف اصلی برگزاری اردوی راهیان نور است.

 

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیز گفت: آغاز اردوهای راهیان نور و تداوم آن در جامعه یک اصل و ضرورت است و در این زمینه با هدف آشناسازی نسل آینده با ایثارگری شهدای والامقام درصدد هستیم به این مهم دست یابیم.

 

نقی‌پور تصریح کرد: اردوهای راهیان نور با همکاری آموزش و پرورش و نیز سپاه استان هر سال برگزار می‌شود و در راستای تداوم این این اردوها برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته که امید می‌رود در این زمینه به شکل مناسب و قابل قبول عمل کرده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

 

وی بیان کرد: مدیون خون پاک شهیدان هستیم و باید با ادامه دادن راه شهدای والامقام به تمامی اهداف خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جامه عمل پوشانده و در این زمینه موفق عمل کنیم.

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است