شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : ۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل اجرا می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : ۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل اجرا می‌شود

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 30 مهر 1398 ساعت 12:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفت‌وگویی اظهار داشت: محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم در راستای اجرای پروژه‌ها و توسعه طرح‌های اقتصاد مقاومتی یک اولویت اساسی در راستای اجرای پروژه‌های رفع محرومیت است.

 

وی با اشاره به این که کمک به محرومان و نیازمندان و شرکت در گروه‌های جهادی با کمک خیران و مردم حائز اهمیت است بیان کرد: باید در راستای توانمندسازی نیازمندان و اجرای طرح‌های خودکفایی شرایط مطلوبی در سطح استان فراهم شود و ارائه تسهیلات مورد نیاز در این زمینه باید در دستور کار قرار گیرد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: اجرای 282 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان به عنوان اولویت اساسی مطرح است و در این زمینه درصدد هستیم اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی را به وضعیت مطلوب رسانده و مشکلات موجود را در این زمینه برطرف کنیم.

 

پیرجاهد تصریح کرد: توانمندسازی اقشار محروم و نیازمند و نیز ارائه تسهیلات به آنان به عنوان اولویت اساسی مطرح است و در این زمینه ترویج فرهنگ کمک‌رسانی به نیازمندان باید در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم مشکلات اقشار محروم و کم‌برخوردار استان را در اسرع وقت برطرف کنیم.

 

وی اظهار کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و توسعه اقدامات فرهنگی نیز از اهم اقداماتی است که درصدد هستیم با هدف ریشه‌کن کردن محرومیت در این زمینه ورود پیدا کرده و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم که این امر به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است