شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: اولویت سپاه و بسیج قرارگرفتن بین مردم در شرایط سخت است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: اولویت سپاه و بسیج قرارگرفتن بین مردم در شرایط سخت است

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 26 آبان 1398 ساعت 12:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اولویت سپاه و بسیج قرارگیری در بین مردم در شرایط سخت است و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته بسیج با مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار داشت: اولویت سپاه و بسیج قرارگیری در بین مردم در شرایط سخت است و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

 

وی با اشاره به این که دستیابی به ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی و ارائه خدمات به مردم در جامعه باید به یک امر نهادینه و فراگیر تبدیل شود بیان کرد: باید با ظرفیت‌ رسانه‌ها در راستای نمایش ارائه خدمات بسیج و سپاه در جامعه گام برداشته شود و برای پوشش فعالیت‌های بسیج به مردم در جامعه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نباید یاد و خاطره شهدای والامقام  از  ذهن ها و دل‌ها کمرنگ شود و در این زمینه استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات در راستای اجرای برنامه‌هایی که برای ادامه این راه لازم است را مبنای کار قرار داده و با هم‌افزایی با رسانه‌ها به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

 

سردار بابازاده اظهار کرد: رسالت و وظیفه ما در قابال شهدای معزز سخت و سنگین است چرا که شهدای والامقام کشورمان برای دفاع از کشورمان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و از جان و مال و فرزندان خود گذشته‌اند و تمامی وابستگی‌ها و تعلقات مادی را کنار گذاشته‌اند.

 

وی بیان کرد: امروز هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان شیطانی‌تری می‌شود که به همین دلیل باید هوشیاری و آگاهی ملت ایران در راستای عدم تحقق اهداف شوم دشمنان روز به روز گسترده‌تر شود .

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است