شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده ناحیه مقاومت بسیج خلخال : بسیج در خلخال به بیش از ۱۰ هزار نفر خدمات درمانی رایگان داد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خلخال : بسیج در خلخال به بیش از ۱۰ هزار نفر خدمات درمانی رایگان داد

منتشرشده در اردبیل شنبه, 02 آذر 1398 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: در راستای خدمت‌رسانی درمانی به روستاییان در مناطق محروم تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر در این شهرستان از خدمات درمانی و دارویی رایگان بسیج بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ عطایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال در حاشیه برپایی چادرهای سلامت و ویزیت رایگان گفت: تاکنون ۳۰ تیم تخصصی در قالب ۲۰ تیم جهادی به مناطق محروم بخش‌های خورش‌رستم، شاهرود و مرکزی این شهرستان اعزام شده‌اند.

 

وی اظهار داشت: گروه‌های تخصصی اعزامی به مناطق محروم روستایی منطقه شامل پزشکان متخصص قلب و عروق، داخلی، زنان و زایمان، اطفال، دندان‌پزشکی و طب اورژانس هستند که انواع خدمات پزشکی و دارویی را به بیماران ارایه می‌دهند.

 

فرمانده سپاه ناحیه خلخال گفت: تمامی همکارانی که در این مناطق حضور می‌یابند، دغدغه‌ خدمت مخلصانه و بی‌منت به مردم را دارند و هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند و در مواردی حتی با هزینه شخصی خود، بیماران را مورد درمان قرار می‌دهند.

 

وی ادامه داد: در طول سال برنامه‌هایی شامل جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان، برگزاری نمایشگاه در حوزه عفاف و حجاب، نمایشگاه عکس دفاع مقدس، برگزاری آیین‌های مذهبی، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز از سوی بسیج جامعه پزشکی اجرا شده است.

 

عطایی با بیان اینکه تا پایان سال جاری نیز خدمات پزشکی رایگان به ساکنان مناطق محروم روستایی همچنان تدوام خواهد داشت، افزود: کانون خلخال به‌عنوان کانون بسیج جامعه پزشکی برتر استان در طرح شهید رهنمون معرفی و در جشنواره مالک اشتر نیز عنوان موفق‌ترین رده را کسب کرده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه خلخال با ارایه گزارش از ۱۲۰ برنامه پیش بینی شده برای ایام هفته بسیج امسال از برپایی نخستین بیمارستان صحرایی با بکارگیری از ۱۰ پزشک متخصص در شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال خبر داد و گفت: گروه‌های پزشکی و درمانی این بیمارستان به مدت یک روز به مردم این شهر و روستاهای هم جوار ارایه خدمات خواهند کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است