شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : دشمن با تمام توان به دنبال دورشدن ملت ایران از فرهنگ دینی است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : دشمن با تمام توان به دنبال دورشدن ملت ایران از فرهنگ دینی است

منتشرشده در اردبیل دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمن با تمام توان به دنبال دورشدن ملت ایران از فرهنگ دینی است و حضور آگاهانه ملت ایران این نقشه‌ها را نقش بر آب کرده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم افتتاح طرح بازسازی نمازخانه صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهارداشت: دشمن با تمام توان به دنبال دورسازی ملت ایران از فرهنگ دینی است و حضور آگاهانه ملت ایران این نقشه‌ها را نقش بر آب کرده است.

 

وی با اشاره به ویژگی‌های بارز شهدای والامقام کشورمان نیز گفت: حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام و شهدای والامقام در دوران دفاع مقدس زبانزد عام و خاص است و تربیت دینی و عشق و ارادت به قرآن کریم و خاندان اهل بیت(ع) از خصلت‌های وجودی تمامی شهدای کشورمان بوده است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: توان و تلاش دشمنان این است تا ما از انقلاب و ولایت فاصله داشته باشیم تا بتواند به راحتی نقشه‌های شوم خود را پیاده کند در حالی که حضور آگاهانه ملت ایران در تمامی صحنه‌ها خنثی‌ساز توطئه‌های دشمنان است.

 

سردار بابازاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام کشورمان نیز بیان کرد: حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان یک رسالت و وظیفه خطیر و حساس مطرح است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با صیانت از این مهم راه شهدای والامقام در کشورمان را ادامه دهیم.

 

وی ضمن اشاره به اهمیت راه‌اندازی و احیای اماکن مقدس و نمازخانه‌ها در سطح استان بیان کرد: صیانت از دین و اعتقادات مذهبی یکی از دژها و سدهای محکم در برابر نفوذ توطئه‌های دشمنان است که باید این سد را تا می‌توانیم محکم‌تر بسازیم تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است