شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه اردبیل: جوانان در مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری دارند

فرمانده سپاه اردبیل: جوانان در مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری دارند

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 03 دی 1398 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: فعالیت‌های ماندگار و بزرگ در طول تاریخ همواره به دست جوانان محقق شده و این قشر توانمند برای طی مسیر گام دوم انقلاب نقش محوری ایفا می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در نشست با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: جوانان در طول تاریخ در انجام فعالیت‌های بزرگ همواره پیشگام بوده و در طی مسیر گام دوم انقلاب نیز نقش محوری دارند.

 

وی افزود: نقش تأثیرگذار جوانان در به سرانجام رساندن کارهای بزرگ همواره ثابت شده و اعتماد به جوانان انقلابی همواره با نتایج مثبتی همراه شده است.

 

سردار بابازاده ادامه داد: با تبیین و ایجاد تفکر انقلابی در بین جوانان دشمنان در دستیابی به اهداف شوم خود در جنگ نرم بار دیگر شکست خواهند خورد.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در ادامه به نقش مهم علما در صیانت از آرمان‌های والای انقلاب و ارزش‌های فرهنگی و دینی اشاره کرد و ادامه داد: پشتیبانی از فرهنگ دینی و اخلاقی و ترویج احکام الهی با حضور مناسب و تأثیرگذار علما در صحنه محقق شده است.

 

سردار بابازاده بر لزوم نهادینه شدن گفتمان دینی در بطن جامعه نیز تأکید کرد و افزود: گفتمان دینی در زمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مسیر مشخص هدایت یافت تا در نهایت منجر به بسیج کردن اقشار مختلف مردم و پیدایش انقلاب شکوهمند اسلامی شود.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در ادامه با گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه، از برنامه ریزی ویژه برای بزرگداشت این روز با مشارکت حداکثری مردم در سطح استان خبر داد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است