شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول بسیج سازندگی استان اردبیل: رونق مشاغل خانگی با بهره‌وری بیشتر موجب رونق تولید و ایجاد اشتغال می‌شود

مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل: رونق مشاغل خانگی با بهره‌وری بیشتر موجب رونق تولید و ایجاد اشتغال می‌شود

منتشرشده در اردبیل شنبه, 07 دی 1398 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل گفت: رونق مشاغل خانگی بهره‌وری بیشتر دارد که موجب رونق تولید و ایجاد اشتغال می‌شود که باید مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛  پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین نعمتی امام جمعه شهرستان نیر اظهار کرد: بسیج سازندگی پیشگام در خدمت رسانی و محرومیت زدایی به مردم است و از تمام توان خود برای خدمت به مردم استفاده می‌کند.‌

 

وی با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی در عرصه محرومیت‌زدایی، بیان کرد: در سفر اخیر فرمانده کل سپاه پاسداران به استان اردبیل ۶۰۰ پروژه محرومیت زدایی تحویل مردم شد و همچنین ۲۸۲ پروژه محرومیت زدایی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه اشتغال‌زایی و کمک به معیشت مردم در شرایط فعلی در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: بسیج سازندگی از آمادگی لازم در راستای آموزش و توانمندسازی در حوزه اشتغال‌زایی برخوردار است.

 

پیرجاهد با تأکید بر لزوم رونق مشاغل خانگی در استان اردبیل، گفت: رونق مشاغل خانگی بهره‌وری بیشتر دارد که موجب رونق تولید و ایجاد اشتغال می‌شود که باید مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل عنوان کرد: توزیع جهیزیه آسمانی در استان را از سال گذشته با توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه شروع کردیم و امسال نیز پس از ثبت نام در این طرح، جهیزیه‌ها را بین متقاضیان توزیع می‌کنیم.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است