شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اهداف و آرمان های حماسه بزرگ ۹ دی برای دانشجویان تبیین شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : اهداف و آرمان های حماسه بزرگ ۹ دی برای دانشجویان تبیین شود

منتشرشده در اردبیل شنبه, 07 دی 1398 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اساتید دانشگاه ها با گفتمان سازی و روشنگری اهداف و آرمان های حماسه بزرگ ۹ دی را برای دانشجویان تبیین کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع  در نشت هم اندیشی گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور روسای دانشگاه و مسئولان نهاد نمایندگی در دانشگاه های استان اردبیل اظهار داشت: اجتماع عظیم مردمی در 9 دی که در طول این 40 سال نظام اسلامی ایران جزو تجمعات کم‌نظیر بوده است، مردم با حضور حماسی و پرشورشان نشان دادند که در برابر دشمنان ایستاده اند.

 

وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه ها با گفتمان سازی و روشنگری اهداف و آرمان های حماسه بزرگ 9 دی را برای دانشجویان تبیین کنند، تصریح کرد: گرامیداشت این ایام فرصتی برای تبیین و ترویج ارزش ها است چرا که  ملت بصیر و آگاه ایران در حماسه 9 دی در برابر استکبار و هجمه‌های استکبار جهانی که برای براندازی نظام در پیش گرفته بودند جانانه ایستادگی کردند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: دانشجویان سنگربانان سنگر علم و دانش هستند و در تولید علم و فناوری نقش آفرینی های عظیمی داشته اند.

 

وی با عنوان اینکه اساتید و علما خط شکن جنگ نرم دشمن هستند، گفت: امروز راهنمایی بیش از 50 هزار دانشجو در دانشگاه های استان توسط اساتید بسیار مهم است.

 

سردار بابازاده با اشاره به اینکه شهدا جان خود را تقدیم کردند تا هویت و ارزش های ما پایدار بماند، گفت: امروز قدرت علمی ایران دنیا را فراگرفته است و این پیشرفت ها و دستاوردها مرهون خون های تقدیم شده شهدای والامقام است.

 

وی ادامه داد: دشمن بزرگترین ابزارهای خود را با عملیات روانی علیه ملت ایران و اسلام پیاده سازی می کند اما باید بدانند که بصیرت و آگاهی ملت ایران ابدی بوده و انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب الهی است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است