پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان ضروری است
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان ضروری است

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 30 بهمن 1398 ساعت 08:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: انتقال و تبیین ارزش های دوران دفاع مقدس در بین جوانان در اولویت باید قرار گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مراسم اختتامیه جشنواره استانی ره آوران سرزمین نور که در مجتمع فرهنگی و هنری ولایت سپاه حضرت عباس اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: دوران طلایی و درخشان گذشته خود در دفاع مقدس را نباید از یاد ببریم و بایستی با مشارکت دستگاه‌های مرتبط مفاهیم ارزشمند این دوران در بین جوانان کشور تبیین شود.

 

وی بر لزوم توجه ویژه به برگزاری کیفی اردوهای راهیان نور نیز تأکید کرد و افزود: مشارکت و توجه مناسب استانداری و آموزش و پرورش اردبیل که با وجود کمبودها حمایت‌های خود را از برگزاری برنامه‌های راهیان نور تداوم می‌بخشند قدردانی می شود.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل یادآور شد: عموم مسئولان کشوری و استانی با اهتمام بیشتر و با تداوم توجه مثبت خود به برگزاری اردوهای راهیان نور در این خصوص عمل کنند.

 

سردار بابازاده با تأکید بر اینکه عزت و سربلندی کنونی خود را مرهون جان فشانی و ایثارگری رزمندگان و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی هستیم، داد: انتقال فرهنگ دفاع مقدس در بین جوانان زمینه ساز ایجاد امید و انگیزه در بین آنان خواهد شد.