شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلبه همت جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل صورت گرفت؛ تولید روزانه 15هزار ماسک در کارگاه‌های بسیج سازندگی استان اردبیل 

به همت جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل صورت گرفت؛ تولید روزانه 15هزار ماسک در کارگاه‌های بسیج سازندگی استان اردبیل 

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 11 اسفند 1398 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل با تولید انبوه اقلام بهداشتی نبردی را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل پا به میدان عمل گذاشتند تا با تولید انبوه اقلام بهداشتی نبردی را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز کنند.

 

این جهادگران همان جوانان و مردان تلاش‌گری هستند که چندی پیش در عرصه‌های مختلفی همچون عمران و آبادانی، بهداشت، درمان و آموزش با هدف محرومیت مشغول فعالیت بودند و امروز برای رفع کمبود تجهیزات بهداشتی مردم از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

 

علی پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفت‌وگویی اظهار داشت: در این برهه زمانی با توجه به شرایط پیش‌آمده ضروری است تا هرچه زودتر برای تأمین اقلام و نیازهای بهداشتی هم‌استانی‌های عزیز همت کنیم.

 

وی از ارائه آموزش‌های لازم برای بسیجیان خبر داد و افزود: در نخستین گام از تولید مواد بهداشتی توسط بسیج سازندگی طی فراخوانی نسبت به جذب و ثبت‌نام بسیجیان و جهادگران علاقه‌مند اقدام کردیم و تمامی آموزش‌های لازم برای آنان ارائه شده است.

 

پیرجاهد با تأکید بر آمادگی کارگاه‌های خیاطی بسیج تصریح کرد: در زمان حاضر تمامی کارگاه‌های خیاطی بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل به‌منظور تولید اقلام بهداشتی نظیر ماسک آماده به کار شده‌اند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: کارگاه‌های خیاطی بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل روزانه ظرفیت تولید 15 هزار اقلام بهداشتی نظیر ماسک را دارند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است