شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : سپاه و بسیج در کنار دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کنند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : سپاه و بسیج در کنار دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کنند

منتشرشده در اردبیل شنبه, 02 فروردين 1399 ساعت 14:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سپاه و بسیج همچون سایر بحران‌ها بازهم در میدان عمل و در کنار دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: سپاه و بسیج همچون سایر بحران‌ها بازهم در میدان عمل و در کنار دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کند.

 

وی با تاکید بر همراهی سپاهیان و بسیجیان در مقابله با ویروس کرونا افزود: با توجه به دستور فرمانده معظم کل قوا در مورد همت سپاه و بسیج برای شکست بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا سپاه تمامی امکانات خود را بسیج کرده است.

 

سردار بابازاده از تولید اقلام بهداشتی در کارگاه‌های بسیج سازندگی خبر داد و تصریح کرد: در سطح استان اردبیل به همت بسیج سازندگی کارگاه‌های متعددی در بحت تولید اقلام بهداشتی از جمله ماسک و محلول ضدعفونی کننده راه‌اندازی شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: همچنین تولید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده با هدایت و راهنمایی‌های مراکز بهداشتی و درمانی به همت عوامل سپاه و بسیج در سطح استان اردبیل انجام می‌شود.

 

وی در ادامه اظهار کرد: برای کنترل و شکشت زنجیره انتشار ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی شهرها و روستاها نیز در دستور کار سپاه و بسیج قرار گرفته است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است