شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : نقاهتگاه بیماران کرونایی حضرت زینب(س) در اردبیل ایجاد شد

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : نقاهتگاه بیماران کرونایی حضرت زینب(س) در اردبیل ایجاد شد

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 03 فروردين 1399 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: به همت سپاه و با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نقاهتگاه بیماران کرونایی حضرت زینب(س) در اردبیل ایجاد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارجلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: به همت سپاه و با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نقاهتگاه 175 تخت خوابی بیماران کرونایی حضرت زینب(س) در اردبیل ایجاد شد.

 

وی به پشتیبانی این نقاهتگاه خبر داد و افزود: ما در این تقاهتگاه ظرفیت افزایش تخت داریم و در صورت نیاز تجهیزات و امکانات لازم به این مکان انتقال داده می‌شود.

 

سردار بابازاده با اشاره به اقدامات درمانی پزشکان برای بیماران کرونایی تصریح کرد: مجموع دوران درمان بیماران کرونایی 14 روز است که تمامی اقدامات درمانی در دو مرحله انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: دوران نقاهت کرونا ویروس 7 روز است که پس از نظر پزشک مبنی بر بهبودی نسبی بیمار در بیمارستان به نقاهتگاه انتقال داده شده و ادامه طول درمانی را در نقاهتگاه سپری خواهد کرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است