شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خبر داد: استفاده از  ٧ میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده در سراسر استان

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خبر داد: استفاده از  ٧ میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده در سراسر استان

منتشرشده در آذربایجان غربی جمعه, 22 فروردين 1399 ساعت 13:24
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از استفاده ٧ میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده در سراسر استان خبر داد و گفت: همه ظرفیت های موجود برای گندزدایی مناطق مختلف شهری و روستایی به کارگیری می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و کسانی که در این شرایط شغل شان تعطیل شده نیز تدابیری اتخاذ شده, به طوری که تاکنون 10 هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع شده است.

وی ادامه داد: بسته های معیشتی به تعداد ۴۰ هزار عدد تهیه شده و تا نیمه نخست ماه مبارک رمضان بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته عموم بسیجیان و مردم در سطح شهرها و روستاها با بهره‌گیری از ۶ هزار و ۵۵۹ دستگاه خودرو و تراکتور نسبت به ضدعفونی معابر اقدام کردند.

وی میزان مایع استفاده شده در این زمینه را بیش از ۷ میلیون لیتر عنوان کرد و گفت: بهترین راهکار برای مهار این ویروس ماندن در خانه توام با ارتقاء معنویت است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است